...

Dėl rūbų pardavimo internete, kada galiu nemokėti mokesčių?

Žinių bazė

2013.03.07

Už kokią sumą per metus galima parduoti drabužių, kad nereikėtų mokėti mokesčių ir deklaruoti pajamų. Drabužiai dėvėti ir nauji parsiųsti iš internetinių parduotuvių ne ES šalyse. Koks mokesčio dydis, viršijus leistiną sumą? Individualios veiklos pažymėjimo neturiu.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Tomas Čepulis

Mokesčių informacijos departamento direktorius / VMI

Publikavimo data: 2013-03-07 14:34

Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo (Žin., 2002, Nr. 73-3085, toliau – GPMĮ) 2 str. 7 dalyje individuali veikla apibrėžiama...

Publikavimo data: 2013-03-07 14:34

Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo (Žin., 2002, Nr. 73-3085, toliau – GPMĮ) 2 str. 7 dalyje individuali veikla apibrėžiama kaip savarankiška bet kokio pobūdžio komercinė ar gamybinė veikla, kuria versdamasis gyventojas siekia gauti pajamų ar kitokios ekonominės naudos per tęstinį laikotarpį.

Kai gyventojas įsigyja drabužius, kaip prekes, turėdamas tikslą jas perparduoti ir tokia veikla verčiasi savarankiškai tęstinį laikotarpį, laikoma, kad gyventojas vykdo individualią veiklą. Prekybos drabužiais individualia veikla gyventojas gali verstis įsigijęs verslo liudijimą arba įregistravęs individualią veiklą pagal pažymą. Visos pajamos, kurios yra gaunamos iš tokios veiklos, yra apmokestinamos (mokesčių dydžiai/tarifai bei sumokėjimo terminai priklauso nuo gyventojo pasirinktos veiklos formos).

Ekspertai

Tomas Čepulis

Tomas Čepulis

Mokesčių informacijos departamento direktorius / VMI

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.