...

Specializuota naudotų telefonų pirkimo pardavimo svetainė, ką turiu žinoti?

Žinių bazė

2013.11.29

Planuoju atidaryti specializuotą naudotų telefonų pirkimo pardavimo svetainę. Neįsivaizduoju dar kiek turėsiu srauto, t.t.y lankytojų, tačiau į svetainę žmonės kels savo nuotraukas (t.y. siūlomų) telefonų. Turiu keletą klausimų:
1.Ar interneto svetainės pavadinime turi būti žodis telefonas, kad vyktų greitesnė google paieška?
2. Kaip pasirinkti teisingai serverio paslaugos, kurios būtų man tinkamos ir užtikrintų greitą svetainės veikimą.
3. Kaip tinkamai pasirinkti turinio valdymo sistemą?
4. Domeno galūnė, .com ar .lt? kurią naudingiau rinktis?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Publikavimo data: 2013-11-29 09:48

Kažkokio konkretaus žodžio panaudojimas svetainės pavadinime neužtikrins gerų rezultatų paieškos sistemos. Jei optimizuosite svetainę paieškos sistemoms galite pasiekti gerų rezultatų...

Publikavimo data: 2013-11-29 09:48

Kažkokio konkretaus žodžio panaudojimas svetainės pavadinime neužtikrins gerų rezultatų paieškos sistemos. Jei optimizuosite svetainę paieškos sistemoms galite pasiekti gerų rezultatų ir nenaudodami taktinio žodžio svetainės pavadinime. Renkantis svetainės adresą siūlyčiau atsižvelgti į busimo naudoto poreikius, kad jam būtų paprasčiau atsiminti ir naudoti adresą.

Renkantis talpinimo paslaugą siūlyčiau pradėti nuo paprasto talpinimo plano. Įsitikinus, jog paslaugos teikėjas suteikia galimybę reikalui esant skubiai padidinti paslaugos pajėgumus. Jei galimybės leidžia, rinkitės profesionalaus hostingo paslaugą, atskiras serveris užtikrins pakankamus pajėgumas svetainės veikimui.

Turinio valdymo sistemos pasirinkimo klausimą rekomenduočiau aptarti su pasirinktu svetainės kūrėju, kuris išklausęs Jūsų pageidavimus bei norimas funkcijas pasiūlys geriausią sprendimą. Tarp mūsų paslaugų naudotojų dažniausiai naudojamos PrestaShop, Magento bei osCommerce sistemos taip pat naudojama Joomla su specialiu komercijos papildiniu. Tačiau populiariausia sistema ne visada geriausia konkrečiai situacijai.

Jei didžioji svetainės lankytojų dalis bus iš Lietuvos, tuomet rinkitės .lt galūnę. Kitas galūnes galite registruoti tik dėl pavadinimo/prekinio ženklo apsaugos.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.