...

Mobilios versijos svetainė

Žinių bazė

2020.08.14

Kaip įvertinti ar mobilios versijos svetainė yra gerai indeksuojama „Google” paieškose? Viena įmonė mums siūlo paslaugas, kad sutvarkytų mobilios svetainės indeksaciją, t. y. paiešką, tačiau nelabai suprantama, kodėl ji skiriasi nuo svetainės ir kas čia kitaip vyksta? Gal galite daugiau paaiškinti kuo skiriasi indeksavimas mobilios svetainės nuo svetainės ir į ką reikia atkreipti dėmesį?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Remigijus Kuliešius

Skaitmeninės rinkodaros agentūros „RAIBEC" vadovas ir įkūrėjas / „RAIBEC”

Publikavimo data: 2020-09-29 12:29

Telefone atidarykite interneto naršyklę. Paieškos sistemoje įveskite savo įmonės pavadinimą. Jeigu „Google” paieškos sistema rado Jūsų tinklalapį, vadinasi, jis yra...

Publikavimo data: 2020-09-29 12:29

Telefone atidarykite interneto naršyklę. Paieškos sistemoje įveskite savo įmonės pavadinimą. Jeigu „Google” paieškos sistema rado Jūsų tinklalapį, vadinasi, jis yra indeksuojamas. Kitas klausimas – kaip aukštai Jūsų tinklalapis ir kokios jo pozicijos paieškoje pagal tam tikrus raktinius žodžius. Jūsų tinklalapio paieškų rezultatai arba pozicijos, ieškant mobiliaisiais įrenginiais ir kompiuteriu, gali skirtis. Jeigu jūsų tinklalapio mobilioji versija turi klaidų, yra lėčiau užkraunama, tikėtina, kad jos reitingai mobiliuosiuose įrenginiuose bus žemesni. Kalbama tikriausiai apie tai, kad Jums siūlomos tinklalapio mobilios versijos tobulinimo paslaugos. Atlikus aptariamus darbus, tinklalapio pozicija nebūtinai pagerės. Priemonių ir būdų patikrinti tinklalapio suderinamumą ir pritaikymą mobiliesiems įrenginiams yra daug. Štai viena iš jų: https://search.google.com/test/mobile-friendly Nurodykite savo tinklalapio adresą ir patikrinkite. Gausite atsakymą, ar tinklalapis pritaikytas mobiliesiems įrenginiams, ar ne. Štai dar viena priemonė, kuri ne tik reitinguoja balais, bet ir nurodo konkrečias taisytinas vietas, pateikia patarimus, kaip jas taisyti: https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/ . Jeigu užsakinėjate paslaugas, ši priemonė galėtų būtų geras instrumentas, leisiantis palyginti tinklalapio situaciją prieš užsakant paslaugas ir po paslaugų atlikimo.

Ekspertai

Remigijus Kuliešius

Remigijus Kuliešius

Skaitmeninės rinkodaros agentūros „RAIBEC" vadovas ir įkūrėjas / „RAIBEC”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.