...

Nupirkom naują svetainę. SEO įvertinimas

Žinių bazė

2020.07.10

Ant dienų nusipirkom svetainę veikiančią. Norime atlikti SEO auditą, kad susidėliotumėm strateginius veiksmus bei biudžetus. Gal galite patarti, kaip tai įvertinti, atlikti ir padaryti? Ačiū.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Giedrius Morkūnas

Internetinio marketingo strategas / emarketingoauditas.lt

Publikavimo data: 2020-07-24 12:34

Sveiki, Visų pirmą pažiūrėkite į Google Search Console reikiamus duomenis apie puslapio SEO būklę. Search Console yra nemokamas Google įrankis,...

Publikavimo data: 2020-07-24 12:34

Sveiki, Visų pirmą pažiūrėkite į Google Search Console reikiamus duomenis apie puslapio SEO būklę. Search Console yra nemokamas Google įrankis, jei paskyra jau buvo sukurta - prisijungimus turėjo duoti domeiną pardavęs asmuo. Jei nebuvo - susikurkite patys. Taip pat pasinaudokite kitais nemokamais Google SEO įrankiais: Technine analize: https://web.dev/measure/ Mobile Friendly testu: https://search.google.com/test/mobile-friendly Greičio testu: https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/ Iš stratginės pusės - pirmiausia susitvarkykite Techninę dalį (kad būtų genresnė bent už tiesioginius konkuretus), tuomet investuokite į tuinio kūrimą ir atgalinių nuorodų generavimą.

Ekspertai

Giedrius Morkūnas

Giedrius Morkūnas

Internetinio marketingo strategas / emarketingoauditas.lt

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.