...

Koks turi būti kokybiškas laiškas komerciniam pasiūlymui?

Žinių bazė

2014.05.24

Sveiki, koks turi būti komercinio pasiūlymo laiškas? T.y tik užmezgant ryšius su potencialiu klientu el. pašto pagalba.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Dovydas Varkulevičius

CEO / InformDebtor

Publikavimo data: 2014-05-24 21:22

Komercinių pasiūlymų formų gali būti įvairių. Priklausomai nuo situacijos ir aplinkybių, tokių pačių komercinių pasiūlymų efektyvumas ir tinkamumas gali skirtis...

Publikavimo data: 2014-05-24 21:22

Komercinių pasiūlymų formų gali būti įvairių. Priklausomai nuo situacijos ir aplinkybių, tokių pačių komercinių pasiūlymų efektyvumas ir tinkamumas gali skirtis ir turėti skirtingą poveikį.

Pirmiausia, parodykite potencialiam klientui, kokią naudą, ne tik finansinę, Jūsų produktas ar paslauga gali suteikti. Naudos parodymas natūraliai sukelia klientui susidomėjimą ir atkreipia dėmesį. Antra, pažinkite potencialų klientą, kuriam siūlysite savo prekę arba paslaugą. Naujo produkto sėkmė naujam klientui didžiąja dalimi priklauso nuo to, ar jo įsigijimas ar gavimas daro teigiamą poveikį įmonei, t.y. išsprendžia tam tikras turimas problemas. Trečia, niekada nesiųskite laiško-komercinio pasiūlymo bendruoju įmonės elektroniniu paštu, kadangi tikimybė, kad laiškas pasieks konkretų žmogų, priimantį sprendimus nėra didelė. Geriausia pirminį kontaktą su atsakingu žmogumi  užmegzti gyvai arba telefonu ir tik po to siųsti pasiūlymą el.paštu. Ketvirta, komercinis pasiūlymas turi būti maksimaliai trumpas, bet aiškiai parodantis ką Jūs siūlote, neatskleidžiant visų detalių, bet paliekant vietos neatsakytiems klausimams, kurie sukuria susitikimo poreikį.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.