...

Įrangos atnaujinimo finansavimas

Žinių bazė

2019.01.16

Sveiki, noriu gauti finansavimą įrangos atnaujinimui. Šiuo metu įranga jau gerokai pasidevėjusi, gauname daug naujų užsakymų. Norime pasiskolinti pinigų ir naujų patalpų nuomai, įrengimui bei įrangai. Užsiimame spauda. Ar įmanoma finansuoti ir kokie būtų reikalavimai pradiniam įnašui ir kita?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2019-01-16 09:29

Sveiki, pinigų naujai įrangai ir patalpų remontui Jūs galite gauti kreipdamiesi į tradicinius kredituotojus (bankus), lizingo bendroves arba alternatyvius kredituotojus....

Publikavimo data: 2019-01-16 09:29

Sveiki, pinigų naujai įrangai ir patalpų remontui Jūs galite gauti kreipdamiesi į tradicinius kredituotojus (bankus), lizingo bendroves arba alternatyvius kredituotojus. Nuo to, kaip greitai Jums reikia paskolos, priklausys tai, į kokius kredituotojus jums geriausia kreiptis. Jeigu pinigų Jums reikia greitai ir, pageidautina, be didelių papildomų išlaidų (turto vertinimo, įkeitimo ir pan.), siūlau kreiptis į tokius alternatyvius finansuotojus kaip „Credital verslui“.

Vienas didžiausių alternatyvių finansuotojų privalumų – paraiškos vertinimo ir paskolos suteikimo greitis. Pavyzdžiui, pateikę paraišką verslo paskolai gauti pas mus ar kitus panašius finansuotojus, Jūs dar tą pačią dieną gausite pasiūlymą dėl paskolos. Norėdami gauti paskolą Jūs turėsite pateikti įmonės balansą bei pelno nuostolio ataskaitą, o taip pat paskutinių 3 mėnesių sąskaitos išrašą. Tai, ar Jus finansuos tradiciniai kredituotojai, priklauso ir nuo sumos, kurią ketinate skolintis, bei Jūsų pasirengimo įkeisti perkamą įrangą arba kitą įmonės turtą. Tradiciniai finansuotojai yra geras pasirinkimas, jeigu suma yra didelė (20 000 Eur ir daugiau), tačiau nėra tokie patrauklūs, jeigu suma yra mažesnė (dėl didesnių laiko sąnaudų ir papildomų su turto vertinimu bei įkeitimu susijusių išlaidų). Pradinis įnašas kreipiantis dėl verslo paskolos nėra reikalingas, nes kredituotojas neįkeičia Jūsų perkamos įrangos. Tačiau tokio įnašo prašys lizingo bendrovės – jie reikalaus įkeisti perkamas stakles ar įrengimus. Taigi, siūlau atsakyti sau į klausimus: kaip greitai Jums reikia lėšų, ar esate linkę įkeisti įrangą ir mokėti pradinį įnašą, ar norite išvengti su tuo susijusių išlaidų ir finansuoti įrangos pirkimą su verslo paskola. Tuomet atsirinkite kelis kredituotojus, pateikite jiems pasiūlymus ir palyginkite, kurio pasiūlymas geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.