...

Valymo paslaugų įmonės plėtra pandemijos metu

Žinių bazė

2020.11.04

Turiu valymo paslaugų įmonę. Pandemijos metu atsirado aiškus kitoks klientų poreikis, t. y. jų paslaugų pateikimas ir paslaugų poreikis. Svetainė esama neatitinka dabartinių lūkesčių. Noriu sukurti naują svetainę, paeksperimentuoti. Senos neperdarysiu, nes tai kainuotų brangiau nei naują sukurti. Atitinkamai naują domeną. Tačiau sena svetainė galės nukreipti srautą į naują. Naujai svetainei noriu pasisamdyti profesionalius specialistus bei vystytojus, atsižvelgiant į vartotojų poreikius. Sukonstruoti tai, ko reikia šiai dienai rinkai ir sėkmingai parduoti valymo paslaugas. Tam reikia finansavimo. Kaip jį gauti?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2020-12-18 10:19

Norint gauti finansavimą, pirmiausia, reikia apskaičiuoti, kiek pinigų jums reikia ir tuomet kreiptis į finansuotojus. Jeigu jūsų įmonės veikla tvari,...

Publikavimo data: 2020-12-18 10:19

Norint gauti finansavimą, pirmiausia, reikia apskaičiuoti, kiek pinigų jums reikia ir tuomet kreiptis į finansuotojus. Jeigu jūsų įmonės veikla tvari, jūs finansavimą gausite. Kalbant apie pasirengimą pokalbiui su finansuotoju, jums bus svarbu jam pateikti savo įmonės tarpinius finansinius rezultatus (balansą ir pelno-nuostolio ataskaitą), o taip pat sąskaitos išrašą už keletą paskutinių mėnesių. Taigi, žingsniai ganėtinai paprasti. Jeigu jūsų prašoma suma yra maža (sprendžiu iš aprašymo, kad ji keturženklė), siūlau nesivarginti kreipiantis į bankus ar kredito unijas. Bene vieninteliai, teikiantys mažesnes verslo paskolas, yra alternatyvūs skolintojai ir sutelktinio finansavimo platformos. Žiūrint plačiau, siūlau įsivertinti, ar tikrai jūsų įmonės papildomas augimas taip smarkiai priklauso nuo interneto svetainės. Galbūt tam labiau pasitarnautų aktyvesnė veikla socialiniuose tinkluose arba kiti, mažiau tradiciniai rinkodariniai veiksmai, kaip esamų klientų rekomendacijos (pvz., nupirkęs 2 valymus, trečiąjį – nemokamą – gali padovanoti kažkam iš draugų ar artimųjų) ir pan. Tai galbūt leistų auginti klientų bazę greičiau ir uždarbis būtų labiau susietas su investicijomis į rinkodarą nei gražesnio internetinio puslapio turėjimas.

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.