Paskola verslo plėtrai, rinkodaros išlaidoms

Žinių bazė

2021.01.28

Augame, bet ne taip, kaip norime. Matome, kad konkurentai daug daugiau turi reklamos ir žinoma išleidžia pinigų, turi tam ir specializuotus darbuotojus, SEO, socialinės žiniasklaidos ir kitus specialistus. Mes tuo pasigirti negalime, nes trūksta resursų, nors produktas tikrai pranašesnis. Bet pralošiam, nes neturime tokių biudžetų ir resursų rinkodarai. Ar įmonoma paskola marketingo išlaidoms, darbuotojo priėmimui? Ko reikalaujama, kokių pagrindimų ar jau esamų rezultatų, rodiklių? Nes kitaip matyt nepajudėsime kaip norime.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Diana Kačanauskaitė

Finansinių konsultacijų skyriaus vadovė / „Luminor”

Premium

Publikavimo data: 2021-02-01 09:26

Laba diena, jūsų atveju reiktų kreiptis į kredito įstaigą dėl paskolos apyvartinių lėšų finansavimui. Kredito įstaigai reikės pateikti 2 paskutinių...

Publikavimo data: 2021-02-01 09:26

Laba diena, jūsų atveju reiktų kreiptis į kredito įstaigą dėl paskolos apyvartinių lėšų finansavimui. Kredito įstaigai reikės pateikti 2 paskutinių finansinių metų finansines ataskaitas, apgalvoti kokį turtą galėtumėte pasiūlyti įkeitimui. Taip pat reiktų pasižiūrėti ar pavyktų sudėlioti finansavimo struktūrą su INVEGA garantija, jeigu neturite jokio turto įkeitimui. Siūlyčiau kreiptis į kredito įstaigą, kad būtų įvertinta konkrečiai jūsų įmonės situacija.

Ekspertai

Diana Kačanauskaitė

Diana Kačanauskaitė

Finansinių konsultacijų skyriaus vadovė / „Luminor”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.