...

Parama žuvų auginimui uždarame baseine

Žinių bazė

2016.10.03

Norime pradėti auginti žuvis, tiksliau afrikinius šamus. Ar galime pretenduoti gauti paramą, kur kreiptis ir kokie reikalavimai?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Publikavimo data: 2016-10-03 13:28

Žuvų (įskaitant ir afrikinių šamų) auginimo veikla galėtų būti remiama pagal Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014–2020 metų veiksmų programos priemonę „Produktyvios...

Publikavimo data: 2016-10-03 13:28

Žuvų (įskaitant ir afrikinių šamų) auginimo veikla galėtų būti remiama pagal Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014–2020 metų veiksmų programos priemonę „Produktyvios investicijos į akvakultūrą“, tačiau paraiškų pagal šią priemonę priėmimas šiais metais jau vyko vasario 15 d. – balandžio 15 d. 2017 m. paraiškų priėmimo grafikas kol kas nepatvirtintas.

Pagal minėtos priemonės įgyvendinimo taisykles remiamos tokios veiklos, kaip produktyvios investicijos į akvakultūrą, akvakultūros produkcijos ir auginamų rūšių įvairinimas, akvakultūros ūkių modernizavimas, investicijos į akvakultūros produktų kokybės gerinimą ar pridėtinės vertės kūrimą (išskyrus perdirbimą, rinkodarą ir tiesioginę prekybą), esamų akvakultūros tvenkinių ar lagūnų atkūrimas pašalinant dumblą arba investicijos, skirtos dumblo nusėdimo prevencijai, taip pat akvakultūros įmonių pajamų įvairinimas plėtojant papildomą veiklą.

Paraiškas gali teikti labai mažos, mažos, vidutinės ir didelės įmonės, užsiimančios arba siekiančios užsiimti akvakultūra.

Vis dėlto atkreipiame dėmesį, jog įgyvendinimo taisyklės, taikomos būsimoms paraiškoms, gali būti keičiamos. Kilus daugiau klausimų, informacijos galite teirautis bendruoju informacijos teikimo telefonu 8 5 252 6999 arba trumpuoju numeriu 1841, taip pat galite atvykti pas mus adresu Blindžių g. 17, Vilnius, arba į teritorinius skyrius.

Ekspertai

Erika Viltrakienė

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.