...

Noriu įsirengti druskų kambarį

Žinių bazė

2014.06.16

Viename iš Lietuvos pramoninių miestelių, kuriame yra nemažas užterštumas ir didelis sergamumas kvėpavimo takų ligomis (vienas didžiausių Lietuvoje) norėčiau įrengti druskų kambarį. Kokios būtų finansavimo galimybės?

Temos: , , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Publikavimo data: 2014-06-16 10:31

Ieškant finansavimo galimybių, reikėtų kreiptis į UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“), kuri šiandien verslui siūlo ne vieną finansinę priemonę,...

Publikavimo data: 2014-06-16 10:31

Ieškant finansavimo galimybių, reikėtų kreiptis į UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“), kuri šiandien verslui siūlo ne vieną finansinę priemonę, pradedant nuo paskolų administravimo ir baigiant įvairiomis dotacinėmis priemonėmis – tai lengvatinės paskolos iš Atviro kreditų fondo (iki 1,5 mln. litų) ir Verslumo skatinimo fondo (iki 86 tūkst. litų), pasidalintos rizikos paskolos (16,5 mln. litų), „Invegos“ garantijos (iki 80 proc.), kurios atstoja dalį kredito įstaigų prašomo užstato. Taip pat kaip verslumą skatinanti priemonė verslui siūlomas dalinis palūkanų kompensavimas, kai smulkaus  ir  vidutinio  verslo  atstovams  kompensuojama  net  95 proc.  (regionuose)  ir  70  proc. (Vilniaus,  Kauno  ir  Klaipėdos  miestų  savivaldybėse)  faktiškai  sumokėtų  palūkanų  už  verslo paskolas, lizingo (išperkamosios nuomos) sandorius. Be to, darbdaviams, kurie įdarbino darbinės patirties  neturinčius  darbuotojus, kompensuojama dalis  pirmą kartą  įsidarbinusio  jauno žmogaus darbo  užmokesčio.  Darbdaviui  pateikus  paraišką,  ne ilgesnį  kaip  12  mėnesių  laikotarpį kompensuojama 23,3 proc. nuo apskaičiuoto darbo užmokesčio už pirmą kartą įsidarbinusį ir iki tol pagal darbo sutartį nedirbusį jauną asmenį nuo 16 iki 29 metų.

Ekspertai

Inga Beiliūnienė

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.