...

Nauja verslo idėja – reikia finansavimo, kaip gauti?

Žinių bazė

2012.12.11

Esame dvi studentės turinčios verslo/projekto idėją “Express biblioteka”. Tai biblioteka, kurioje nėra patalpų, dokumentai yra užsakomi internetu, o kurjeriai juos pristato į savitarnos terminalus. Manome, kad toks projektas padės žmonėms sutaupyti daug laiko ir nereikės eiti į biblioteką norint pasiimti ir grąžinti knygą, kadangi savitarnos terminalai stovės viešose vietose, kuriose lankosi daugiausiai žmonių. Tačiau, kaip jau minėjau esame dvi studentės, kurios neturi lėšų ir jokio finansavimo šaltinio, todėl mums reikia paramos. Norėtume sužinoti, kur reikėtų kreiptis ir kokias paraiškas užpildyti, kad gautume paramą?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Publikavimo data: 2012-12-11 18:16

Atsižvelgdami į Jūsų situaciją rekomenduojame finansų inžinerijos priemonę – Verslumo skatinimo fondą. Šios priemonės tikslas yra sudaryti sąlygas labai mažoms...

Publikavimo data: 2012-12-11 18:16

Atsižvelgdami į Jūsų situaciją rekomenduojame finansų inžinerijos priemonę – Verslumo skatinimo fondą. Šios priemonės tikslas yra sudaryti sąlygas labai mažoms ir mažoms įmonėms, fiziniams asmenims pradėti savo verslą.

Ši priemonė naudinga pradedančiajam verslininkui ir tuo, kad imamą lengvatinę paskolą (iki 86 tūkst. Lt) galima derinti su pagalba rengiant bei įgyvendinant verslo planus – Lietuvos centrinė kredito unija gali suteikti bendrinę konsultaciją, kaip parengti verslo planą, kuris vėliau teikiamas pareiškėjo pasirinktai regioninei kredito unijai. Taip pat galimas 95 proc. paskolos palūkanų kompensavimas – tai ypač palengvina paskolos naštą, kuomet reikia gražinti tik paskolos sumą.

Daugiau informacijos rasite http://www.invega.lt/lt/paslaugos/lengvatines-paskolos/verslumo-skatinimo-fondas.htm, arba susisiekę su UAB „Investicijų ir verslo garantijos” (INVEGA) atstovais telefonu (+370~5) 210 7510, el. paštu: info@invega.lt.

Verslo pradžiai taip pat yra teikiami pirmųjų verslo metų paslaugų krepšeliai, kuriuos sudaro konsultacijos, mokymai, biuro paslaugos. Tokiu būdu siekiama skatinti naujų įmonių kūrimąsi. Dėl paramos pirmųjų verslo metų krepšeliais konsultuoja VšĮ „Versli Lietuva“: http://www.verslilietuva.lt/lt/paslaugos/paslaugos-pradedantiems-versla/verslo-pradzios-krepseliai/.

Be to, Jums galėtų būti aktualus VšĮ „Versli Lietuva” leidinys  „Verslo pradžiamokslis”, kuriame pateikiama informacija apie verslo juridinio asmens formas, verslo registravimo reikalavimus ir kita svarbi informacija pradedantiesiems. Daugiau informacijos galite surasti interneto puslapyje: http://www.verslilietuva.lt/lt/verslo-pradzia/steigimas/pradedanciojo-pradziamokslis/.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.