...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

INOKLASTER – klasterių finansavimas

Įvykęs renginis

INOKLASTER – klasterių finansavimas

Premium

,

 Inovacijų agentūra kviečia pasinaudoti 7 mln. eurų Europos Sąjungos (ES) investicijų aukšta pridėtine verte grįstų klasterių auginimui. Pagal kvietimą „InoKlaster“ projektų įgyvendinimo planus iki šių metų birželio 21 d. teikti ir į finansavimą pretenduoti gali aukšta pridėtine verte grįstų brandžių inovacijų klasterių koordinatoriai visoje Lietuvoje. Sostinės regione veikiančių klasterių augimui numatyta skirti 3 mln. eurų, […]

Kaina: Nemokamai

  • 2024-06-21
  • internetu
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

 Inovacijų agentūra kviečia pasinaudoti 7 mln. eurų Europos Sąjungos (ES) investicijų aukšta pridėtine verte grįstų klasterių auginimui. Pagal kvietimą „InoKlaster“ projektų įgyvendinimo planus iki šių metų birželio 21 d. teikti ir į finansavimą pretenduoti gali aukšta pridėtine verte grįstų brandžių inovacijų klasterių koordinatoriai visoje Lietuvoje.

Sostinės regione veikiančių klasterių augimui numatyta skirti 3 mln. eurų, o Vidurio ir vakarų Lietuvoje – 4 mln. eurų finansavimą. Didžiausia vienam projektui galima skirti finansavimo suma – 750 tūkst. eurų. ES lėšomis gali būti finansuojama iki pusės visų tinkamomis finansuoti pripažintų projekto išlaidų.

Klasteris – tai įmonių bei mokslo ir studijų institucijų grupė, veikianti partnerystės principu. Klasterių nariai, dirbdami kartu, siekia padidinti sukuriamą pridėtinę vertę.

Aukšta pridėtine verte paremto brandaus inovacijų klasterio kriterijus atitinka ir projektų įgyvendinimo planus gali teikti tie klasteriai, kurių nariai vykdo bendras veiklas daugiau nei 5 metus ir turi ne mažiau kaip 5 nepriklausomus narius, dalyvaujančius klasterio veikloje ne trumpiau kaip 5 metus. Tokie klasteriai turi turėti valdymo struktūrą ir veiklos strategiją. Be to, bent 3 klasterio nariai turi vykdyti mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų ar aukštos pridėtinės vertės sektoriui priskirtas ekonomines veiklas.

Pagal kvietimą gali būti finansuojamos klasterio koordinatoriaus projektą vykdančio personalo darbo užmokesčio išlaidos, ir  administracinės išlaidos, taip pat – komandiruočių išlaidos, susijusios su klasterio veiklos ir bendradarbiavimo skatinimu, rinkodara bei naujų narių pritraukimu. Taip pat skatinamos ir tinklaveikos, mokymo programų, konferencijų rengimo veiklos.

Daugiau informacijos apie kvietimą „InoKlaster“ galima rasti ES investicijų tinklalapyje.

Priemonė „InoKlaster“ įgyvendinama 2021–2027 metų ES fondų investicijų programos lėšomis.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.