Interjero įmonės finansavimas

Žinių bazė

2020.11.04

11 metų vystau interjero paslaugų verslą. Patirties sukaupusi tikrai daug, o ir pajamos nuolat auga bei pelnas. Planuoju verslą praplėsti, pastiprinti ir esančią svetainę bei sukurti analogą užsienio rinkai, siūlant nuotolines paslaugas. Tam reikėtų finanasavimo. Kokios būtų galimybės ir kokius rezultatus žiūrėsite, kokie reikalavimai, kaip paskaičiuosite galimą paskolos sumą?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Diana Kačanauskaitė

Finansinių konsultacijų skyriaus vadovė / „Luminor”

Premium

Publikavimo data: 2020-11-24 11:14

Atsakant į jūsų klausimą, kyla klausimas kokia veiklos vykdymo forma yra pasirinkta. Jeigu veiklą vykdote kaip juridinis asmuo ilgiau kaip...

Publikavimo data: 2020-11-24 11:14

Atsakant į jūsų klausimą, kyla klausimas kokia veiklos vykdymo forma yra pasirinkta. Jeigu veiklą vykdote kaip juridinis asmuo ilgiau kaip dvejus finansinius metus, kviečiu kreiptis į skolintoją dėl paskolos. Priklausomai nuo investicijos dydžio ir jūsų įmonės finansinių pajėgumų bus pasirinkta finansavimo rūšis. Skolintojas vertins finansinių rodiklių visumą, pagrindiniai rodikliai Nuosavo kapitalo santykis su turtu, skolos ir EBITDOS santykis bei DSCR. Jeigu vykdote veiklą trumpiau, galite kreiptis į Kredito uniją bei prašyti lengvatinės paskolos verslo plėtrai iš INVEGA verslo skatinimo programos. Tam reikės verslo plano.

Ekspertai

Diana Kačanauskaitė

Diana Kačanauskaitė

Finansinių konsultacijų skyriaus vadovė / „Luminor”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.