...

Finansavimas sporto aikštei

Žinių bazė

2018.07.22

Kokie galimi variantai gauti finansavimą sporto aikštelės statybai. Apytikslė sąmata 300 000 EUR. Kokia dalis būtų finansuojama (kiek savų lėšų reikėtų įnešti)?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2018-07-22 00:53

Tam, kad gautumėte verslo finansavimo pasiūlymą, siūlau kreiptis į Jūsų pasirinktą kreditavimo įstaigą. Patarti kažką konkrečiai iš tiek informacijos, kiek...

Publikavimo data: 2018-07-22 00:53

Tam, kad gautumėte verslo finansavimo pasiūlymą, siūlau kreiptis į Jūsų pasirinktą kreditavimo įstaigą. Patarti kažką konkrečiai iš tiek informacijos, kiek pateikėte, labai sunku. Ar turite verslo planą? Kaip ketinate uždirbti iš aikštelės? Kas ims paskolą jos statybai – ar jau pajamas iš sportinės veiklos gaunanti įstaiga, ar specialiai tam steigiamas juridinis asmuo? Turėdami atsakymus į šiuos ir kitus svarbius klausimus kredituotojai galės Jums pateikti konkretų finansavimo pasiūlymą. Tiesa, iš pirmo žvilgsnio, sportinės aikštelės statyba nėra tai, ką finansuoja kredituotojai, nebent esate tvarų pajamų srautą turintis sporto klubas.

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.