...

Ar pavyktų gauti paskolą?

Žinių bazė

2020.07.13

Laba diena, norėčiau pasiteirauti, kaip gauti paskolą.  Dirbu su idividualia veikla pagal pažymą, pajamos per metus apie 950, atskaičius mokesčius. Su šia veikla dirbu nuo 2015 metų, kad galėčiau dirbti, nuomoju patalpas. Nusprendžiau pasistatyti savo patalpas, kad nereikėtų mokėti už nuomojamas patalpas. 2019 metais nusipirkau sklypą, ant kurio statysiu savo pastatą, šį sklypą aš noriu užstatyti kreditui. Taip pat turiu įsigijęs angaro konstrukcijas, kurias naudosiu jo statybai. Turiu parengęs samatą ir joje nurodyta kas jau padaryta, o ką padaryti dar reikia ir kokios sumos trūksta. Samatoje matyti, kad reikalinga suma 104,300 eur, o jau padaryta darbų už 54,800 eur, trūksta apie 50,000 eur, apie 10,000 eur dar turiu savo lėšų. Tokiu atveju, prašyčiau kredito 40,000 eur. Kur geriausia kreiptis, nes bankai bei unijos uždaro duris? Švari istorija, jokių isipareigojimų neturiu, tik neturiu turto, išskyrus tą sklypą, kuri įsigijau. Jo vidutinė rinkos verte 32,000 eur.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2020-12-18 10:17

Sveiki, bet kuris kredituotojas pasakys, kad tai rizikingas projektas, todėl bankai jo ir nefinansuoja. Reikia labai svarių argumentų, kodėl jūs...

Publikavimo data: 2020-12-18 10:17

Sveiki, bet kuris kredituotojas pasakys, kad tai rizikingas projektas, todėl bankai jo ir nefinansuoja. Reikia labai svarių argumentų, kodėl jūs savo verslo vystymą susiejote su šio angaro statyba, kurio nauda – kažkiek sutaupytų nuompinigių. Be to, panašu, kad pradėjote statybą neturėdami plano, kaip tą pradėtą statybą reikės užbaigti (kaip suprantu visi kredituotojai iš pat pradžių sakė, kad tokio objekto statybos nefinansuos). Fokusuojantis į tai, kaip iš šios keblios situacijos „išlipti“, siūlyčiau susirasti verslo partnerį, kuris padės šias statybas užbaigti. Kreditą rasti bus labai sunku, nes jūsų pajamos labai mažos, jūs neturite turto, statomas objektas nelikvidus ir netinkamas užstatas kreditui gauti. Yra ir kitas pasirinkimas – parduoti nebaigtą statyti angarą. NT kainos nenukrito, tad galbūt, jei jums pasiseks, galėsite iš to ir uždirbti, nors, kaip ir minėjau, tai specifinis objektas, kuriam reikia specifinio pirkėjo.

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.