...

Noriu pradėti renginių aptarnavimo verslą

Žinių bazė

2016.06.05

Noriu pradėti renginių aptarnavimo verslą. Turėti nuolatinę komandą tokiame versle – sudėtinga, todėl reikėtų pasiūlymų, kaip galėčiau deklaruoti vis skirtingų žmonių darbą renginiuose?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2016-06-05 23:50

Lengvo sprendimo šiam klausimui išspręsti kol kas nėra. Galimi keli variantai.  Trumpalaikio darbo sutartis. Trumpalaikio darbo sutartis gali būti sudaryta...

Publikavimo data: 2016-06-05 23:50

Lengvo sprendimo šiam klausimui išspręsti kol kas nėra. Galimi keli variantai. 
Trumpalaikio darbo sutartis. Trumpalaikio darbo sutartis gali būti sudaryta ne ilgesniam nei 2 mėnesių laikotarpiui. Tačiau, jei tokia darbo sutartis pasibaigia ir nepraėjus vienam mėnesiui nuo jos nutraukimo dienos su atleistu darbuotoju vėl sudaroma trumpalaikė sutartis tam pačiam darbui, tokia sutartis gali būti pripažįstama kaip sudaryta neterminuotam laikui.
Neterminuota darbo sutartis. Galite pasamdyti darbuotoją pastoviam darbui, nustatydami nedidelį darbo valandų skaičių per mėnesį. Jei darbo krūvis bus didesnis nei nustatytas, darbuotojui išmokėsite didesnį darbo užmokestį (už viršytas valandas – 1,5 tarifu), o jei darbo bus mažiau, sumokėsite tik atlygį už sutartas valandas.
Individuali veikla. Fizinis asmuo gali įregistruoti IDV veiklą ir teikti renginių organizavimo paslaugas kartu su Jumis arba atlikti tam tikrus organizavimo darbus ir už suteiktas paslaugas išrašyti Jums ar užsakovui sąskaitą. 

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.