...

Žemės kasimo verslo pradžia.

Žinių bazė

2015.10.18

Sveiki. Turiu idėją įkurti naują įmonę, nupirkti ekskavatorių (40-50k eurų) ir vygdyti žemės kasimo darbus kaimo vietovėje. Ar įmanoma gauti paskolą apie 30 – 40k eurų užstatant perkamą ekskavatorių. Esu dirbantis, popierinis atlyginimas 320e. Ir ar yra galimybė gauti ES paramą ekskavatoriaus pirkimui? Nuo ko reikėtų pradėti?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2015-10-18 00:19

Dėl ES paramos galite kreiptis į Nacionalinę mokėjimo agentūrą. Kalbant apie bankų teikiamą finansavimą, būtina suteikti daugiau informacijos apie planuojamus...

Publikavimo data: 2015-10-18 00:19

Dėl ES paramos galite kreiptis į Nacionalinę mokėjimo agentūrą. Kalbant apie bankų teikiamą finansavimą, būtina suteikti daugiau informacijos apie planuojamus pinigų srautus, galimus užsakovus, valandinius teikiamos paslaugos įkainius, nurodyti savo patirtį šioje verslo srityje. Banko finansavimas galėtų sudaryti ne daugiau kaip 50% įkeičiamo ekskavatoriaus kainos, tai yra, iki 25 tūkst. eurų.

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.