...

Paskola neseniai įkurtai MB.

Žinių bazė

2015.07.17

Laba diena, norėčiau sužinoti, ar yra kokie finansavimai naujoms įmonėms.
Kuriu mažają bendriją per darbo biržos savarankiško užimtumo rėmimo neįgaliesiems programą, bet neturiu papildomų pajamų ir nuosavo turto, todėl reiktų nedidelio finansavimo dėl patalpų įrengimo ir produkcijos įsigijimui. Ar yra kokie kreditoriai, kurie galėtų suteikti paramą jaunam verslui?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Publikavimo data: 2015-07-17 11:16

Šiuo metu vienos palankiausių sąlygų verslo pradžiai sudarytos pagal Verslumo skatinimo priemonę. Šios paskolos skirtos tiek apyvartai, tiek investicijoms į...

Publikavimo data: 2015-07-17 11:16

Šiuo metu vienos palankiausių sąlygų verslo pradžiai sudarytos pagal Verslumo skatinimo priemonę. Šios paskolos skirtos tiek apyvartai, tiek investicijoms į įrangą. Dėl lengvatinių paskolų (iki 24 907 tūkst. eurų) iš Verslumo skatinimo fondo (VSF) gali kreiptis visi fiziniai asmenys, siekiantys pradėti ar jau plėtojantys pradėtą verslą, taip pat mažosios bendrijos ar mažos įmonės iki 1 metų. Planuojantys kreiptis dėl VSF paskolos, gali pasinaudoti ir INVEGOS garantija (iki 80 proc. paskolos sumos) ir daliniu palūkanų kompensavimu.

Dėl šių paskolų galima kreiptis į Lietuvos centrinę kredito uniją arba artimiausią kredito uniją (sutartis galima sudaryti iki š.m. rugsėjo 30 d.), skambinti nemokamu tel.: 8 800 11 211. Daugiau informacijos http://lku.lt/verslui/finansavimas/

Jei domina finansavimas pagal priemonę Verslumo skatinimas, reikėtų:
–  Kreiptis į artimiausią kredito uniją, susitikti ir aptarti verslo planą. Kredito unijos teikia individualias konsultacijas, padeda parengti galutinį verslo planą.
–  Jei trūksta užstato, kredito unija kreipiasi į INVEGĄ dėl garantijos ir dar kartą įvertina verslo planą.  Kreipdamiesi į kredito įstaigą/lizingo bendrovę dėl paskolos/lizingo verslui pradėti ar plėsti, verslininkai dažnai susiduria su bankui nepatrauklaus ar nepakankamo užstato problema. INVEGA padeda išspręsti šią problemą, garantuodama pirmos paskolos dalies grąžinimą kredito įstaigai iki 80 proc. paskolos sumos. Likusios negarantuotos paskolos dalies grąžinimą kredito įstaiga užsitikrina SVV subjekto pasiūlytais užstatais, įsikeisdama už paskolos lėšas įsigyjamą turtą.
–  Patvirtinus verslo planą, pasirašoma paskolos sutartis.

Ekspertai

Inga Beiliūnienė

Inga Beiliūnienė

Priemonių valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.