...

Parama veikiančio autoserviso plėtrai

Žinių bazė

2017.03.10

Veikianti įmonė turi darbų, bet neturi patalpų už kurias didelę dalį pinigų reikia mokėti nuomai. Yra minčių iškelti autoservisą į naujas didesnes patalpas, o gal net į Vilniaus užmiestį ir įsikurti naujai, tačiau trūkumas lėšų tai stabdo. Įmonė užsiima visų lengvųjų automobilių ir keturiais varančiais visureigių remontu, jų perdarymu ir ruošimu bekelės varžyboms. Atliekami visi mechaniniai mazgų remontai ir konstravimai, sudėtingi virinimo darbai ir metalo konstrukcijos. Tad kur kreiptis, ką daryti, kad gauti paramą verslo plėtrai ir modernizacijai bei kokios sumos galima tikėtis? Įmonė Vilniuje dirba daugiau nei trejus metus.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Ausma Bartkutė

Projektų valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Publikavimo data: 2017-03-10 13:27

Šiuo metu Jums būtų tikslinga pasinaudoti priemonės Atviro kreditų fondas 2 (AKF2) suteikiamomis galimybėmis. Atviras kreditų fondas 2 (AKF2) sudaro...

Publikavimo data: 2017-03-10 13:27

Šiuo metu Jums būtų tikslinga pasinaudoti priemonės Atviro kreditų fondas 2 (AKF2) suteikiamomis galimybėmis.

Atviras kreditų fondas 2 (AKF2) sudaro smulkiajam ir vidutiniam verslui platesnes galimybes gauti finansavimą verslo projektams įgyvendinti. Galite pasinaudoti ne tik lengvatinėmis paskolomis ar lizingu (iki 600 000 Eur), bet ir lankstesnio apyvartinio kapitalo finansavimo būdu – kredito linijomis. Finansavimas paskolos ir lizingo forma galės būti teikiamas ne ilgesniam kaip 120 mėn., o finansavimas kredito linijos forma – ne ilgesniam kaip 36 mėn. laikotarpiui. Imant paskolas iš AKF2, galima pasinaudoti ir INVEGOS garantija, ir daliniu palūkanų kompensavimu (nuo 50 iki 95 proc.).

Pagal šią priemonę jokie administravimo mokesčiai netaikomi. Tai viena iš skolinio finansavimo priemonių, leidžianti skolintis didesnes, t.y. iki 600 tūkst. EUR, paskolas lengvatinėmis sąlygomis. Be to, skirtingai nuo kitų INVEGOS priemonių, yra galimybė skolintis kredito linijų būdu.

Ką turėtumėte daryti, norėdami pasinaudoti priemone?

  1. Norėdami pasinaudoti priemone turite kreiptis į kredito įstaigą, su kuria sudaryta bendradarbiavimo sutartis dėl lengvatinių paskolų teikimo. Šiuo metu lengvatines AKF2 paskolas teikia AB bankas „Citadele“ ir UAB Medicinos bankas.
  2. Apie tinkamas ir netinkamas finansavimo paskirtis bei visas sąlygas lengvatinei paskolai pagal šią priemonę gauti daugiau informacijos rasite čia.
  3. Daugiau informacijos apie Atvirą kreditų fondą 2 galite rasti čia.
  4. Turėdami klausimų galite kreiptis į atsakingus už šią priemonę INVEGA asmenis el. paštu: akf2@invega.lt, tel.: 8 5 2113565.
  5. Jei nepavyko gauti finansavimo minėtose kredito įstaigose, galite kreiptis tiesiog į bet kurią jums artimiausią kredito įstaigą ir prašyti paskolos su INVEGOS garantija pagal rinkoje nustatytas palūkanas. 

Ekspertai

Ausma Bartkutė

Ausma Bartkutė

Projektų valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.