...

Parama konstravimo programai

Žinių bazė

2016.12.04

Norėčiau įsigyti drabužių konstravimo programą, braižytuvą, bei lekalų įvedimo įrenginį. Ar galėčiau tam gauti paramą, dirbdama individualia veikla pagal pažymą?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Ausma Bartkutė

Projektų valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Publikavimo data: 2016-12-04 15:42

Dėl finansavimo tokio verslo pradžia ir reikiamai įrangai įsigyti galima būtų kreiptis ir pasinaudoti lengvatine paskola iki 25 000 Eur...

Publikavimo data: 2016-12-04 15:42

Dėl finansavimo tokio verslo pradžia ir reikiamai įrangai įsigyti galima būtų kreiptis ir pasinaudoti lengvatine paskola iki 25 000 Eur iš „Verslumo skatinimo fondo 2014-2020“. Šią finansinę priemonę, skirtą būtent verslo pradžiai ar iki 1 metų veikiančių įmonių plėtrai, administruoja Invega kartu su kredito unijų konsorciumu. Norint pasinaudoti finansavimu verslo pradžiai, reikėtų užpildyti verslo planą ir jį pateikti artimiausiai priemonėje dalyvaujančiai kredito unijai.
Daugiau informacijos apie priemonę ir finansavimo sąlygas galima rasti http://invega.lt/lt/paskolos/verslumo-skatinimas-2014-2020/

Ekspertai

Ausma Bartkutė

Ausma Bartkutė

Projektų valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.