...

Naujo sporto klubo įrangos finansavimas

Žinių bazė

2015.05.26

Yra patrauklios patalpos naujo sporto klubo veiklai. Šalia dvi mokyklos, nėra konkurentų, miegamas rajonas. Patirtis kaip trenerio ir specialisto 14 metų. Kaip gauti finansavimą verslo idėjai įgyvendinti?

Temos: , , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Rasa Ožalinskienė

Produktų plėtros departamento kreditavimo produktų vadybininkė / UAB „Medicinos bankas”

Publikavimo data: 2015-05-26 12:30

Šiuo metu Medicinos bankas patraukliomis sąlygomis gali pasiūlyti valstybės remiamus kreditus iš Atviro kreditų fondo (AKF), finansuojamo Europos regioninės plėtros...

Publikavimo data: 2015-05-26 12:30

Šiuo metu Medicinos bankas patraukliomis sąlygomis gali pasiūlyti valstybės remiamus kreditus iš Atviro kreditų fondo (AKF), finansuojamo Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Maksimali kredito suma pagal šią priemonę 579 240 eurų. Kreditas turi būti grąžintas iki 2020 m. grodžio 31 d.
Kreipiantis į banką finansavimo, paprašysime pateikti verslo planą bei prognozinius skaičiavimus visam kredito laikotarpiui. Pageidautina, kad įvertintumėte savo galimybes tiek optimistiniu, tiek pesimistiniu variantu.
Labai svarbus aspektas – nuosavų lėšų dalyvavimas projekto įgyvendinime. Paprastai bankas, priklausomai nuo projekto, reikalauja ne mažiau kaip 10-30 proc. nuosavų lėšų dalies. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad verslo pradžioje, kol nesusiformuos pastovus klientų srautas,  ypač reikės apyvartinių lėšų einamiesiems mokėjimams atlikti ir įvertinti savo galimybes paremti įmonę esant apyvartinių lėšų trūkumui.
Trūkstant užstato yra galimybė pasinaudoti INVEGA teikiamomis garantijomis smulkiam ir vidutiniam verslui: INVEGA garantuoja pirmos kredito dalies grąžinimą iki 80 proc. sumos.

Ekspertai

Rasa Ožalinskienė

Rasa Ožalinskienė

Produktų plėtros departamento kreditavimo produktų vadybininkė / UAB „Medicinos bankas”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.