...

Kūdikių ir ikimokyklinio amžiaus vaikų raidos centras. Ar finansuojama ES parama?

Žinių bazė

2016.12.06

Baseinas, vonelės, multisensorinis kambarys, masažo kabinetai, terapeuto konsultacija, ortopedo konsultacija ir kineziterapijos salė viename centre. Ar būtų įmanoma teikti paraišką ES paramai gauti?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Ausma Bartkutė

Projektų valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Publikavimo data: 2016-12-06 20:58

Prireikus finansavimo tokio verslo pradžiai, rekomenduotume pasidomėti Invegos administruojama priemone, skirta verslo pradžiai. Dėl finansavimo tokio verslo pradžia ir patalpų...

Publikavimo data: 2016-12-06 20:58

Prireikus finansavimo tokio verslo pradžiai, rekomenduotume pasidomėti Invegos administruojama priemone, skirta verslo pradžiai. Dėl finansavimo tokio verslo pradžia ir patalpų pritaikymo vaikų raidos centro veiklai, galima būtų kreiptis ir pasinaudoti lengvatine paskola iki 25 000 Eur iš „Verslumo skatinimo fondo 2014-2020“. Šią finansinę priemonę administruoja Invega kartu su kredito unijų konsorciumu. Norint pasinaudoti finansavimu verslo pradžiai, reikėtų užpildyti verslo planą ir jį pateikti artimiausiai priemonėje dalyvaujančiai kredito unijai.
Daugiau informacijos apie priemonę ir finansavimo sąlygas galima rasti čia.
Taip pat rekomenduotume pasidomėti kita, su verslo steigimu ir pradžia susijusia informacija, kurią galima rasti http://www.verslilietuva.lt/lt/verslo-pradzia

Ekspertai

Ausma Bartkutė

Ausma Bartkutė

Projektų valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.