...

Kokiu modeliu patogiausia atidaryti firminių drabužių išparduotuvę?

Žinių bazė

2014.12.09

Sveiki, noriu atidaryti nuosavą firminių drabužių išparduotuvę, tiekėjus esu numačius Lietuvoje, tačiau pradinio kapitalo neturiu ir norėčiau imti paskolą. Kur turėčiau kreiptis, kad gaučiau iki 50,000lt pradinį kapitalą? Tuo pačiu noriu pabrėžti, kad nenorėčiau atsakyti savo nuosavu turtu jei veikla nepavyktų, kokią veiklą siūlytumėte rinktis ar ind. imonę ar ind. veiklą?

Temos: , , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2014-12-09 22:12

Įvertinus pateikiamą situaciją rekomenduotume pradžioje dirbti individualios veiklos pagrindu, o steigti įmonę (individualią ar mažąją bendriją) tik pasiteisinus verslo idėjai....

Publikavimo data: 2014-12-09 22:12

Įvertinus pateikiamą situaciją rekomenduotume pradžioje dirbti individualios veiklos pagrindu, o steigti įmonę (individualią ar mažąją bendriją) tik pasiteisinus verslo idėjai. Verslo pradžioje galite pasinaudoti vartojamąja paskola be užstato – privatūs klientai taip gali pasiskolinti iki 15-20 t. eurų. Suteikiant vartojamąją paskolą vertinamos asmens gaunamos pastovios pajamos. Jei nepasiteisins verslo idėja – tokio dydžio paskolą galėsite grąžinti iš mėnesinių pajamų, nepabloginant savo finansinės padėties.

Įsipareigojimai prieš kreditorius lieka nepriklausomai nuo to, kaip pasirinksite kurti ir plėtoti verslą, todėl priimant finansinius sprendimus patariame itin atsakingai juos pasverti. Kreipdamiesi dėl trumpalaikio finansavimo, įsivertinkite, ar jūsų įmonė per finansinius metus galės vykdyti finansinius įsipareigojimus ir mokėti paskolos įmokas. Dėl ilgalaikių paskolų rekomenduojame kreiptis tik tuomet, kai sukaupiate bent 25-30% nuosavų reikiamų lėšų. Tokiu atveju įsigyjamas turtas taptų paskolos užstatu ir paprastai bankai papildomų užtikrinimo priemonių nebereikalautų. Kartu siūlome pasidomėti verslo garantinių fondų programomis.

 

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.