...

Kaip pradėti krovinių verslą?

Žinių bazė

2015.06.12

Sveiki, norėčiau sukurti žmonių ir krovinių vežimo į Angliją firmą. Pats dirbu už minimumą, turiu skolų. Tad finansinę padėtis sunki. Norėčiau dirbti legaliai su visais leidimais. Žinau, kad rinka tokiam verslui yra gana laisva. Norėčiau sužinoti kokių reikėtų leidimų, kur kreiptis dėl jų. Ar įmanoma paskolą isigyti autobusiukui ir reklamai, bei minimaliom apivartinėm lėšom?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Rasa Ožalinskienė

Produktų plėtros departamento kreditavimo produktų vadybininkė / UAB „Medicinos bankas”

Publikavimo data: 2015-06-12 09:49

Atsakydami į Jūsų klausimą informuojame, kad pagrindinę informaciją apie reikalingas licencijas ir reikalavimus krovinių ir keleivių vežimui rasite Valstybinės kelių...

Publikavimo data: 2015-06-12 09:49

Atsakydami į Jūsų klausimą informuojame, kad pagrindinę informaciją apie reikalingas licencijas ir reikalavimus krovinių ir keleivių vežimui rasite Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos internetiniame puslapyje adresu: http://www.vkti.gov.lt/.  Įmonės, kurios verčiasi profesine vežimo kelių transportu veikla turi:
a) turėti faktinę ir nuolatinę buveinę Lietuvoje;
b) būti nepriekaištingos reputacijos;
c) būti tinkamos finansinės būklės;
d) turėti reikalaujamą profesinę kompetenciją.

Kalbant apie finansavimo galimybes, šiuo metu Medicinos bankas patraukliomis sąlygomis gali pasiūlyti valstybės remiamus kreditus iš Atviro kreditų fondo (AKF), finansuojamo Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Maksimali kredito suma pagal šią priemonę 579 240 eurų. Kreditas turi būti grąžintas iki 2020 m. gruodžio 31 d.
Kreipiantis į banką finansavimo, paprašysime pateikti verslo planą bei prognozinius skaičiavimus visam kredito laikotarpiui. Pageidautina, kad įvertintumėte savo galimybes tiek optimistiniu, tiek pesimistiniu variantu.

Paskolos teikiamos tiek investicijoms, tiek apyvartiniam kapitalui.
Trūkstant užstato yra galimybė pasinaudoti INVEGA teikiamomis garantijomis smulkiam ir vidutiniam verslui: INVEGA garantuoja pirmos kredito dalies grąžinimą iki 80 proc. sumos.

Ekspertai

Rasa Ožalinskienė

Rasa Ožalinskienė

Produktų plėtros departamento kreditavimo produktų vadybininkė / UAB „Medicinos bankas”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.