...

Eksportas į Latviją.

Žinių bazė

2015.12.11

Sveiki. Norėjau pasiteirauti dėl mėsos gaminių eksporto į Latviją. Turiu didelį įdirbį Lietuvoje, gaminu aukštos kokybės produkciją. Nuo ko pradėti ir kaip eiti į rinką? Kaip praplėsti savo pardavimus.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Premium

Publikavimo data: 2015-12-11 11:41

Suraskit distributorių-partnerį ir pradėkit. Viskas prasideda nuo pirmo žingsnio. Tačiau tai nėra labai paprasta. Latvija, ypač maisto produktų rinkoje,  yra...

Publikavimo data: 2015-12-11 11:41

Suraskit distributorių-partnerį ir pradėkit. Viskas prasideda nuo pirmo žingsnio. Tačiau tai nėra labai paprasta. Latvija, ypač maisto produktų rinkoje,  yra labai konkurencinga, su savo žaidėjais ir prekiniais ženklais. Neužmirškit, kad maisto produktų, ypač kasdieninio vartojimo eksportas yra sudėtingas, nes paprastai vietiniai gamintojai turi natūralius pranašumus. Skoniai taip pat skiriasi. Taip vadinamas “įgautas skonis” kiekvienoje rinkoje yra skirtingas. Jei produktas yra “skanus” Lietuvoje, Latvijoje jis gali būti “neskanus”. Techniniai kokybės parametrai tiek Lietuvoje tiek Latvijoje yra iš esmės vienodi.Tiesiog susiformavo kiti skonio įpročiai. Tai suponuoja, kad turi būti AIŠKUS pranašumas, kuris dažnai suformuojamas per gana intensyvią reklamą. Pažiūrėkit Latvijos parduotuvėse kokie gaminiai parduodami, ir vaizdas bus aiškesnis.

Ekspertai

Arvydas Strumskis

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.