...

Dėl "Verslo Angelų" pagalbos.

Žinių bazė

2013.09.30

Sveiki,

Norėčiau sužinoti, ar galima sulaukti ,,Verslo angelų” dėmesio pristatymui, kai verslo idėja yra pirminė. Kadangi, tai produktas,kurio rinkoje nėra bei reikia investicijų prototipo sukūrimui ir pritaikymui IT srityje.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Premium

Publikavimo data: 2013-09-30 15:52

Žinoma galima. Verslo Angelai labai domisi investicijų planais ankstyvoje stadijoje. Tačiau siūlau gerai pasiruošti. Labai sunku patikėti pasakymais: „nėra tokio...

Publikavimo data: 2013-09-30 15:52

Žinoma galima. Verslo Angelai labai domisi investicijų planais ankstyvoje stadijoje. Tačiau siūlau gerai pasiruošti. Labai sunku patikėti pasakymais: „nėra tokio rinkoje“, „garantuota pasaulinė plėtra“, „neribota grąža“ ir panašiai. Turėkime galvoje, kad verslo angelai dažniausiai yra labai išsilavinę, pasaulį matę žmonės, kurie puikiai jaučia tendencijas ir technologijas, sukūrę ne vieną įmonę. Mes puikiai suvokiam naujų produktų kūrimo procesus, rizikas ir galimybes. Kai idėją pristato žmogus su gera patirtimi, tai neabejotinai galima tikėtis bendradarbiavimo. Tenka taipogi sutikti žmonių, kurie net nenagrinėję rinkos, neatlike elementarios tinklapių peržiūros, skelbia unikalumą ir dažniausiai labai bijo , kad niekas nenukopijuotų. Pasistenkit to išvengti gerai atlikę rinkos tyrimus (t.y paieškokit analogo ir pažiūrėkit Jūsų produktas/paslauga geresni). Jūs negalite sugalvoti to, kas neegzistuoja. Tačiau Jūs galite tobulinti tai, kas egzistuoja.

Ekspertai

Arvydas Strumskis

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.