...

VERSLO ISTORIJA. Aidas Kaveckis: uždirbus pirmą milijoną nereikia sustoti

Verslas

2013.03.02

Autorius: bzn start

Temos: , .

VERSLO ISTORIJA. Aidas Kaveckis: uždirbus pirmą milijoną nereikia sustoti

Aidas Kaveckis Asmeninio albumo nuotr.

Pagrindinė „bzn start“ VERSLO ISTORIJOS kovo mėnesio tema apie Aidą Kaveckį, klaipedietį, išplėtojusį „Friedricho pasažą“ ir “Grūdoteką” verslus. Savo jėgomis uždirbamų pinigų skonį Aidas pajuto būdamas 8-erių. Tuomet tėvams leidus jis augino triušius ir juos pardavinėjo, o už sukauptus pinigus nusipirko savo pirmą dviratį.

Verslo pradžia

„Verslumas mane lydėjo nuo pat vaikystės, todėl nei mano tėvai, nei juo labiau aš nesistebiu, kad užaugęs pasirinkau verslininko kelią, kuris prasidėjo 1992-aisiais. Tuomet dar mokydamasis ir atlikdamas praktiką dabar jau neegzistuojančiame restorane „Banga“ pradėjau verstis juodųjų ir spalvotųjų metalų supirkimu“, – prisiminė verslininkas.

Šia veikla Aidas užsiėmė iki 1995 metų. 1996-aisiais jis nutarė pasukti į žemės ūkio verslą – prekybą grūdais ir baltyminėmis žaliavomis. Taip buvo įkurta įmonė „Grūdoteka“, kuri per kelerius metus spėjo įsitvirtinti rinkoje ir net atlaikė 1998–1999 metais Lietuvą supurčiusią Rusijos ekonomikos krizę.

Antroji verslininko įmonė – „Friedricho pasažas“, vienijanti 6 restoranus ir viešbutį Klaipėdoje, dar vieną viešbutį Palangoje bei svečių namus Mosėdyje. Anot pašnekovo, „Friedricho pasažas“ yra savotiškas hobis, asmeninio įvaizdžio formavimo įrankis bei duoklė gimtajam miestui.


„Jei pradėsi dirbti srityje, kuri nemiela, sėkmės nesulauksi, – pabrėžė A. Kaveckis ir tuoj pat pridūrė, kad visi būsimi bei esami verslininkai turėtų užsibrėžti tikslą ir jo nepailstamai siekti: – Vidinis variklis jus gali nuvesti į bet kurį tikslą.“

Kaip sekėsi plėtoti verslą, skaitykite naują „bzn start“ kovo mėnesio žurnalą, kur rasite visą straipsnį apie sukurtą sėkmingą lietuvišką verslą!

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.