...

VERSLO ISTORIJA. Deimantas Dalibogas: „Kapitalas ir jo kiekis lemia išbridimo iš krizės sėkmę”

Verslas

2014.02.01

Autorius: Povilas Sabaliauskas

Temos: , , .

VERSLO ISTORIJA. Deimantas Dalibogas: „Kapitalas ir jo kiekis lemia išbridimo iš krizės sėkmę”

AB „Lėvuo“ vadovas ir vienas įkūrėjų Deimantas Dalibogas BFL/ Andriaus Ufarto nuotr.

AB „Lėvuo“ vadovas ir vienas įkūrėjų Deimantas Dalibogas (54 m.) atskleidė, kad įmonės užuomazgos siekia dar sovietinių laikų pabaigą. Tada Panevėžyje susibūręs prekybos susivienijimas pamažu tapo akcine bendrove.

Veiklos pradžioje „Lėvuo“ prekiavo vos ne viskuo, ką galite įsivaizduoti. Asortimente atsirasdavo vietos ir maisto produktams, ir statybinėms prekėms, o apie drabužius net minties nebuvo. „Prekiavome ir silkėmis, ir automobiliais, ir vinimis… Vis dėlto pamažu pradėjome daryti atranką. Ko žmonėms labiausiai reikia“, – pasakojo verslininkas, – kelias į mados pasaulį atsivėrė kone visiškai atsitiktinai. Po visų privatizacijų įmonei atiteko daugybė kojinių. Jos ir tapo langu į Vakarus. Labai greitai „Lėvuo“ atidarė pirmą išskirtinai drabužių parduotuvę Panevėžyje. Taip įmonė žengė pirmuosius ir, kaip vėliau pasirodė, lemtingus žingsnius drabužių rinkoje”.

 

Mums teko daug mokytis. Mokytojų gali būti du. Pirmasis – gyvenimas, tačiau jis labai brangus. Antrasis – konsultantai. Jie šiek tiek pigesni

D. Dalibogas

 

Kaip „Lėvuo“ pavyko įsiskverbti į rinką ir užimti stirprias pozicijas, skaitykite naują „BZN start“ nuo vasario 4d. verslo žurnalą, kur rasite visą straipsnį apie sunkumus, sėkmingus sprendimus ir ambicingus tikslus. BZN start linki klėstėti ir klėstėti!

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.