...

VERSLO ISTORIJA: Algis Didžiulis: maža skola – tavo problema, o didelė – banko

Verslas

2012.09.01

Autorius: bzn start

Temos: , , .

VERSLO ISTORIJA: Algis Didžiulis: maža skola – tavo problema, o didelė – banko

Nuosavą verslą Algis Didžiulis pradėjo juodu darbu – su broliu taisė inžinerinius tinklus Asmeninio albumo nuotr.

Pagrindinė „bzn start“ VERSLO ISTORIJOS rugsėjo mėnesio tema apie Algį Didžiulį, kurį likimas nubloškė į Kolumbiją. Ten ambicingas vyras nesitenkino kuklia imigranto dalia ir sunkiai dirbdamas sukūrė kompaniją, kuri įgyvendino sudėtingus inžinerinius projektus, užsakytus tokių gigantų kaip „Texaco“, o vėliau savo produkciją pardavinėjo daugelyje pasaulio šalių. Tuomet Didžiulio pavardę gerai žinojo visa Pietų Amerika.

Dabar ši pavardė daugeliui lietuvių, matyt, asocijuojasi su atlikėju Jurgiu Didžiuliu, buvusiu grupės „InCulto“ lyderiu, sėkmingai tęsiančiu muzikanto karjerą su žmona Erica Jennings suformavę duetą „The Ball & Chain“. Jurgis tikrai turi sąsajų su šios istorijos herojumi, prieš 82 metus gimusiu Kupiškio rajone. A. Didžiulis yra muzikanto senelis.

Nuosavą verslą lietuvis pradėjo juodu darbu – su broliu taisė inžinerinius tinklus. Bėgant laikui atsirado naujų galimybių ir broliai įsigijo 15 proc. nedidelės kompanijos akcijų. „Pirmąsias akcijas nusipirkome už pinigus, kuriuos brolis gavo pardavęs kažkokios technikos ir kelias auksines monetas, o aš iškaulijęs 3 000 JAV dolerių paskolą iš banko. Už savo lėšas gavau 5 proc. akcijų, o brolis – 10. Žinoma, vėliau pasiekėme 60 proc., bet to link ėjome ilgai ir nuosekliai“, – tvirtino verslininkas.

Naujame „bzn start“ rugsėjo mėnesio žurnale rasite visą straipsnį, kuriame verslininkas dalinasi savo sėkmės istorija!

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.