...

Tyrimas: kaip Lietuvos gyventojai vertina mobiliojo ryšio operatorius?

Verslas

2012.10.08

Autorius: bzn start

Temos: .

Tyrimas: kaip Lietuvos gyventojai vertina mobiliojo ryšio operatorius?

Lietuvos gyventojų nuomone, pigiausias mobiliojo ryšio paslaugas šalyje siūlo telekomunikacijų bendrovė „Tele2“. BFL/Sauliaus Žiūros nuotr.

Neseniai atlikta reprezentatyvi Lietuvos gyventojų apklausa, kurioje apklausti 15 – 74 amžiaus grupėje apklausti 1018 Lietuvos gyventojai. Tyrimu buvo siekiama išsiaiškinti kokie mobiliojo ryšio operatoriai teikia mažiausias paslaugų kainas, kaip gyventojai vertina operatorių teikiamų paslaugų kokybę, lojalumą (rekomenduojant paslaugas kitiems).

Lietuvos gyventojų nuomone, pigiausias mobiliojo ryšio paslaugas šalyje siūlo telekomunikacijų bendrovė „Tele2“. Atsakydami į klausimą „Kuris operatorius, Jūsų nuomone, siūlo žemiausią kainą rinkoje“ net 57,3 proc. apklaustų šalies gyventojų nurodė „Tele2“.

Vertinant mobiliojo ryšio kokybę net 48 proc. apklaustųjų nurodė bendrovę „Omnitel”, atitinkamai 44 proc. nurodė „Bitė” ir 42 proc. „Tele2“. Apklausiant gyventojus buvo prašoma atsižvelgti į šiuos kriterijus: garso kokybę, nesėkmingų skambučių skaičių ir kt. Respondentai naudojo vertinimo skalę nuo 1 iki 5, kurioje 5 reiškia, jog kokybė puiki, atitinkamai 1 – labai prasta. Tiems, kurie nesinaudojo nei vieno iš pateiktų operatorių paslaugomis, buvo prašoma pateikti vertinimą nuo 1 iki 5 pagal savo suvokimą apie operatorių kokybę.

Labiausiai patenkintų klientų, kurie rekomenduotų mobiliojo ryšio planą, kuriuo naudojasi, savo draugams ir pažįstamiems buvo „Tele2“ ir „Bitė“ (atitinkamai 69 proc. Ir 68 proc.).

Gyventojų nuomonės tyrimą šiemet rugpjūčio mėn. pabaigoje atliko rinkos tyrimų bendrovė „RAIT“.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.