...

Reikia verslo informacijos? Naudingiausi pasaulio verslo blog’ai – čia!

Verslas

2012.01.31

Autorius: bzn start

Temos: .

Reikia verslo informacijos? Naudingiausi pasaulio verslo blog’ai – čia!

Pasaulio blog'ai flickr.com nuotr.

Dėl nuolat augančio blog’ų populiarumo reikiamos informacijos paieška ir atranka tampa vis sudėtingesnė. Kadangi neįmanoma kiekvieną dieną peržiūrėti visų viešojoje erdvėje informaciją pateikiančių verslo blog’ų, verta sudaryti sąrašą pačių informatyviausių.

Small Business Trends. Tai blog’as, kuriame pateikiamos naujausios smulkiojo verslo tendencijos. Tai tekstai, kurie aktualūs kiekvienam verslininkui.

Just for Small Business. Blog’e pateikiama daug aktualijų, kurios svarbios smulkiųjų įmonių savininkams. Publikuojamos temos yra labai įdomios ir verčiančios susimąstyti – tai nėra informacija vien apie mokesčius.

WorkHappy.net. Reikia informacijos, kuri padėtų dirbti ne sunkiai, bet sumaniai? Šis tinklalapis yra būtent jums.

Duct Tape Marketing. Kiekvieną savaitę čia pateikiami 2–3 rinkodaros patarimai. Visa informacija yra koncentruota, lengvai suprantama ir, be abejo, praktiška.

The Entrepreneurial Mind. Tai naujausia informacija apie smulkųjį verslą, pateikiamas inovatyvus požiūris į verslą, jaunuosius verslininkus, atskleidžiama naujausių tendencijų įtaka verslo įmonių savininkams.

BizzBangBuzz. Šiame blog’e rasite daug įdomių komentarų bei publikacijų apie iššūkius, su kuriais susiduria augančios bendrovės.

Business Opportunities Weblog. Reikia teisinės informacijos? Tai yra blog’as, kuriame pateikiamos nuorodos bei komentarai apie teisinę verslo sistemą. Patyrusių verslininkų minčių ieškokite būtent čia.

Go BIG Blog. Turite savo verslą ir ieškote investuotojų? Tai blog’as, kuriame galite rasti ne tik potencialų investuotoją, bet ir daug kitokios naudingos informacijos. Nė vienoje knygoje nerasite tiek daug naudingų koncentruotų patarimų.

Young Entrepreneur Journey. Michaelas Simmonsas, žinomos knygos „The Student Success Manifesto“ autorius, aiškina reiškinį, kurį pats vadina ekstremalia verslininkyste. Tai naujas blog’as, kurio turinys yra išskirtinis.

Startup Spark. Šiame blog’e pateikiama ne tik verslo informacija, bet ir išsamios diskusijos apie verlininkystės aistrą, socialiai atsakingą verslą, verslo nesėkmes.

Tekstas parengtas remiantis 4entrepreneur informacija

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.