...

Paskelbtos geriausios 2013–2014 m. pasaulio verslo aukštosios mokyklos

Verslas

2013.12.04

Autorius: Povilas Sabaliauskas

Temos: .

Paskelbtos geriausios 2013–2014 m. pasaulio verslo aukštosios mokyklos

Paskelbtos geriausios 2013–2014 m. pasaulio verslo aukštosios mokyklos flickr.com nuotr.

Neseniai buvo paskelbtas QS Global Business Schools Report 2013–2014, kuriame, atsižvelgiant į verslo admistravimo specialybę įgijusių asmenų pasiekimus ir kvalifikaciją, buvo įvertintos geriausios pasaulio aukštosios mokyklos. Apklausa paremta 4 318 verslininkų, reguliariai samdančių verslo administravimo specialybę baigiančius asmenis, atsiliepimais.

Viso labo penki universitetai sulaukė maksimalaus įvertinimo: Harvardas ir Stanfordas Šiaurės Amerikoje, INSEAD ir Londono verslo mokykla Europoje bei INSEAD Azijos atšaka. Apklausa išskiria 33 elitinių verslo mokyklų grupę. Aštuoniolika iš jų veikia Šiaurės Amerikoje, trylika Europoje ir dvi Azijos bei Okeanijos regione.

Iš šalių labiausiai dominuoja JAV. Ši šalis geriausiai parengia tokių specializacijų kaip finansai, inovacijos, lyderystė, rinkodara, korporacijų socialinis atsakingumas, informacijos valdymas specialistus.

Itin išsiskiria Harvardas, kurio rezultatai geriausi daugelyje sričių. Tyrimas dar išskiria tokias mokyklas kaip INSEAD, Kellogg, MIT Sloan, Stanfordas ir Whartonas. Elitines mokyklas Šiaurės Amerikoje ar Europoje baigusiųjų metinio atlyginimo vidurkis siekia net 120 000 JAV dolerių.

Šie tyrimai buvo pradėti dešimtajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje, siekiant sudaryti alternatyvą tradiciniams universitetų reitingams. Apklausos tikslas yra nustatyti, kurių mokyklų absolventus noriausiai samdo įmonių vadovai.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.