...

Nemokamas belaidis ne tik kavinėse, bet ir populiariose Vilniaus senamiesčio erdvėse

Verslas

2012.06.20

Autorius: bzn start

Temos: .

Nemokamas belaidis ne tik kavinėse, bet ir populiariose Vilniaus senamiesčio erdvėse

Nuo šiol turėsime ne tik greičiausią internetą, bet ir daugybę atvirų erdvių, kuriose galėsime nemokamai naudotis internetu. BFL/Šarūno Mažeikos nuotr.

Jau šią vasarą vilniečiai ir miesto svečiai galės naudotis nemokamu internetu lankomiausiose miesto vietose. Taip paspartinti Vilniaus virsmą išmaniuoju miestu siūlo interneto ir televizijos tiekėja „Cgates“, pradėjusi tiekti nemokamą belaidį internetą sostinės Rotušės aikštėje, Vokiečių gatvėje, Mokytojų namų kiemelyje, K. Sirvydo ir S. Moniuškos skveruose. Planuojama, kad netrukus nemokamo belaidžio interneto zonų sąrašą papildys dar kelios vietos sostinės senamiestyje ir Neries pakrantėje prie Baltojo tilto.

„Džiaugiuosi, kad nuo šiol turėsime ne tik greičiausią internetą, bet ir daugybę atvirų erdvių, kuriose galėsime nemokamai naudotis internetu. Vilniuje, kaip ir kitose Europos sostinėse, sparčiai daugėja žmonių, nuolat besinaudojančių išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais – interneto reikia visada“, – sako Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas.

Pasak bendrovės „Cgates“ generalinio direktoriaus Pauliaus Dambrausko, prie nemokamo belaidžio interneto jau galima prisijungti nešiojamuoju arba planšetiniu kompiuteriu, taip pat išmaniuoju telefonu. „Interneto veikimo zonose kiekvienam prisijungusiam bus užtikrinama ne mažesnė nei 2 Mb/s sparta – pakankama ne tik tikrinti elektroninį paštą, bet ir be trukdžių naršyti internete, socialinių tinklų svetainėse, žiūrėti vaizdo įrašus“, – pabrėžia „Cgates“ vadovas. Jo teigimu, nemokamam belaidžiui internetui tiekti pasirinktos vilniečių mėgstamiausios laisvalaikio ir pramogų vietos. Artimiausiu metu planuojama prie nemokamo interneto zonos prijungti Katedros aikštę, Kudirkos aikštę ir Vilniaus gatvę.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.