...

Įdiegtas dirbtinis intelektas padėjo sutaupyti laiko ir išlaidų

Verslas

2023.05.16

Autorius: bzn start

Temos: , .

Įdiegtas dirbtinis intelektas padėjo sutaupyti laiko ir išlaidų

Tomas Dovydaitis // Įmonės archyvo nuotr.

Visame pasaulyje verslininkai ieško būdų, kaip efektyviau integruoti dirbtinį intelektą į savo veiklą, siekdami optimizuoti darbą, sumažinti išlaidas ir pagerinti klientų aptarnavimą. FindVit, inovatyvi sveikatos platforma, kuri jau yra daugiau nei metus įdiegusi personalizuotą ir klientų mėgstamą sprendimą “Tavo diena”, papildomai pristato savo naująją (DI) sveikatos konsultanto paslaugą, leidžiančią verslui augti greičiau, sutaupyti laiko ir išlaidų.

Dirbtinio intelekto konsultantas – nauja galimybė verslui

FindVit, siekdama suteikti aiškumo, praplėsti konsultavimą klientams ir supaprastinti sveikatos produktų pasirinkimą, sukūrė (DI) konsultantą, kuris dirba sveikatos platformoje. Ši nauja AI paslauga padeda klientams, atsako į užduodamus klausimus apie sveikatą, padeda rasti tinkamus sveikatos papildus pagal jų individualius poreikius ir suteikia informaciją apie produktus bei jų poveikį organizmui.

AI konsultantas yra apmokytas išmaniai atsakyti į klientų klausimus, dirbti tada, kai reikia, ir padėti keliems žmonėms vienu metu. Findvit skaičiavimais, šios paslaugos kaina yra tik 1,2 eurų per valandą (jei dirba nuolatos visą valandą), kas yra net 20 kartų mažiau nei kvalifikuoto darbuotojo atlyginimas. Tai padeda imonės darbuotojams ir partneriams skirti daugiau laiko asmeninei klientų konsultacijai.

Tarptautinė komanda užtikrina kokybę

FindVit siekdama kuo geresnio rezultato turėjo dirbti su tarptautinę profesionalų komanda iš Japonijos, Amerikos ir Ispanijos, kad užtikrintų DI konsultanto efektyvumą ir klientų aptarnavimo kokybę. “Pradžioje tikėjomės, kad viskas bus paprasčiau, tačiau vis dar yra nemažai apribojimų ir niuansų, kuriuos teko perprasti, kol apmokėme (DI) lietuvių kalbos, produktų ir veikla.”,- dalinosi įmonės projektų vadovas – Tomas Dovydaitis.

Dirbtinio intelekto pritaikymas vis dar daugeliui yra nauja ir ši technologija tobulėja valandomis. Dirbant su komanda buvo atliktas išsamus tyrimas ir pritaikyta visa būtina informacija, kad AI konsultantas galėtų kuo geriau aptarnauti klientus. Ir toliau komanda nuolatos kaupia patirtį ir dirba, kad turėtų dar geresnius rezultatus.

DI konsultantas – investicija į ateitį

Dirbtinio intelekto konsultanto privalumai yra ne tik efektyvumas ir mažesnės išlaidos, bet ir galimybė apmokyti jį bet kuriai profesijai ar specifinei informacijai. Tai puiki galimybė tiems, kurie turi internetines parduotuves ir nori pagerinti klientų patirtį bei padidinti pelną.

FindVit ateityje planuoja pristatyti dar daugiau specializuotų DI sveikatos konsultantų, pvz., keto dietos, sveikatos plano sudarymo ir kitose srityse. Taip pat įmonė gauna užklausų iš kitų verslo sričių, kurios nori integruoti panašias AI paslaugas į savo platformas.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.