...

Efektyviam įmonės valdymui nereikia daugybės skirtingų programų

Verslas

2022.09.22

Autorius: Raminta Žalkauskaitė

Temos: , .

Efektyviam įmonės valdymui nereikia daugybės skirtingų programų

Žilvinas Gedvilas Asmeninio albumo nuotrauka

Šiandien daug įmonių ieško sprendimų leidžiančių efektyviai valdyti įmonę, planuoti ir valdyti  įmonės resursus. Planavimą ir biudžetavimą paversti greitu, tiksliu, išmaniu ir šiuolaikišku verslo procesu ir nesibaiminti, kad užaugus verslui sistemą teks keisti. Taupyti laiką, išlaidas, susitvarkyti ir automatizuoti procesus padeda pasaulyje pirmaujanti verslo valdymo sistema „NetSuite.

„NetSuite“ ERP yra verslo valdymo (įskaitant buhalterinę apskaitą, CRM, užsakymų valdymą, sandėlio, gamybos ir daug kt. procesų valdymą) sprendimas įvairaus dydžio įmonėms. Dėl savo kainodaros ir funkcinių galimybių ypač populiarus tarp smulkaus ir vidutinio, ambicingo ir greitai augančio verslo atstovų, suprantančių ilgalaikių, tvarių ir šiuolaikiškų sprendimų naudą jų verslui.

Visos grupės įmonės vienoje sistemoje

SPPA“ direktorius Žilvinas Gedvilas sako, kad esminis dalykas renkantis „NetSuite“ yra verslininkų suvokimas, kad pradėję verslo valdymą „NetSuite“ platformoje, daugiau nebeturės galvoti apie sistemos keitimą, kai verslas užaugs: „NetSuite“ gali augti kartu su verslu, taip greitai, kaip reikia verslui. O kai viena įmonė išauga į įmonių grupę, netgi veikiančią visame pasaulyje, visos grupės įmonės gali būti valdomos vienoje sistemoje“.

„NetSuite“ leidžia pilnai automatizuoti įmonių grupių finansinės informacijos konsolidavimą, o  finansinę atskaitomybę pateikti įvairiais standartais GAAP ar IFRS tuo pačiu metu. Jis suteikia galimybę realiuoju laiku valdyti visus geografiškai nutolusius kompanijos padalinius ar dukterines įmones ir taip pagerinti jų veiklos efektyvumą. Vienas svarbių šio įrankio pranašumų – visi finansiniai įmonių grupės duomenys yra konvertuojami realiuoju laiku pagrindinės įmonės šalies valiuta. Todėl individualius rezultatus stebėti galima labai operatyviai ir tiksliai.

„NetSuite“ Lietuvos verslui – pritaikytas pagal Lietuvos apskaitos įstatymų reikalavimus (FR600, FR564, P&N, Balanso ir kt ataskaitos), integracija su VMI ir SODRA, darbo užmokesčio apskaita ir kt. Tarptautiniam verslui – finansų apskaita adaptuota beveik 200 valstybių jurisdikcijų visame pasaulyje.

Pripažintas išskirtinis sprendimas

Tai yra pirmasis pasaulyje debesų tipo ERP sprendimas, kuris skaičiuoja 25 gyvavimo metus. Joks kitas ERP sprendimų gamintojas pasaulyje negali pasigirti tokia ilga patirtimi, kuriant ERP nuo pirmo bito pritaikytą tik debesų technologijoms. „NetSuite“ yra objektyviai pripažintas Nr. 1 debesų ERP verslo valdymo programinės įrangos sprendimu.

Pasak SPPA atstovo, klientai, kuriems yra diegiami šie sprendimai, sprendžia įvairiausias problemas, pradedant nuo to, kad keičia pasenusias įmonės apskaitos sistemas, kurios jau netenkina verslo poreikių, nori automatizuoti ir integruoti daugiau verslo procesų, sumažinti esamų verslo valdymo sistemų priežiūros išlaidas ir kt. „NetSuite“ yra tinkamas bet kokio dydžio įmonei ir jį įdiegus verslas gali sėkmingai tobulėti ir augti. Dalis klientų renkasi „NetSuite“ dėl  unikalių galimybių konsoliduoti ir automatizuoti įmonių grupės veiklą (Kilo Grupė, Kavos Draugas ar Integre Trans). Kiti renkasi dėl jo didelio lankstumo integruojant su e-komercijos ar kitais sprendimais. Treti dėl jo paprastumo ir techninių galimybių savarankiškai jį adaptuoti ir būti nepriklausomiems nuo trečių šalių.

Žana Kel

Pavyzdžiui, „Integre Trans“ pakeitė savo senąją lietuvišką apskaitos sistemą į naują. Tuo pačiu perkėlė kitų užsienyje esančių kompanijų apskaitą į „NetSuite“ ir užtikrino įmonių grupės valdymą ir procesų integraciją vieningoje platformoje. „Integre Trans“ įmonių grupės vadovė Žana Kel dalinasi, kad su „NetSuite“ jų įmonė gali sudaryti konsoliduotas sąskaitas, turi galimybę vienoje programoje vesti dukterinių ir motininės įmonių apskaitą, dirbti ir valdyti didelius duomenų kiekius. Patogu, nes vienoje sistemoje yra finansų valdymo, CRM, skolų valdymo ir kitos funkcijos bei lanksčiai pritaikoma kiekvienam klientui individualiai.

Iš esmės, tik įmonės vadovų fantazija gali apriboti „NetSuite“ pritaikomumą jūsų verslui, tačiau mes (SPPA) kaip NetSuite Solution Provider partneris galime patarti ir padėti jums tinkamai susiorientuoti ir iš šio sprendimo gauti maksimalią ilgalaikę naudą.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.