...

Startuoja pirmasis startuolių akceleratorius „Cleantech“

Verslas

2019.01.18

Autorius: BZN start

Temos: , , , .

Startuoja pirmasis startuolių akceleratorius „Cleantech“

Startuoja pirmasis startuolių akceleratorius „Cleantech“. Pexels.com nuotr.

Dėmesys klimato pokyčiams auga nuolat, tad startuoliai, dirbantys su gamtos išteklių tausojimu, yra itin reikalingi ir vertinami. Tai įrodo ir pirmą kartą Lietuvoje startuosiantis „Cleantech“ (gamtos išteklius tausojančių) startuolių akceleratorius („EIT Climate-KIC“).

Tai pirmoji tokia programa Europos Sąjungoje, orientuota į klimato pokyčius, siekiant komercializuoti „Cleantech“ sritį. Akceleratoriaus metu siekiama plėtoti inovatyvų požiūrį į gamtos išteklių apsaugą. Programa sujungia „EIT Climate-KIC“ su pasirinktomis verslo, aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų partnerystėmis, taip pat regioninės politikos formuotojais, viešaisiais subjektais ir kitomis suinteresuotosiomis šalimis, kad paskatintų inovacijas Europoje.

Ieško inovatorių

Akceleratorius ieško inovatorių, kurie nestokotų idėjų, kovodami su klimato kaita. Norint dalyvauti šioje programoje, yra dvi pagrindinės sąlygos. Visų pirma tai turi būti ankstyvosios stadijos startuolis – ne senesnis nei penkerių metų. Taip pat startuolis turi būti įkurtas ne mažiau kaip dviejų bendraįkūrėjų. Tam, kad startuolis patektų į akceleratorių, komanda turi dirbti su idėja, pagrįsta naujausiomis technologijomis, ar paslauga, turinčia didelį potencialą tiek komercinio gyvybingumo, tiek klimato kaitos aspektais.

Finansinis palaikymas

Akceleratoriuje dalyvaujančios komandos ne tik sulauks ekspertų patarimų, pristatys savo idėją ir prisijungs prie kūrybinių dirbtuvių, bet ir dalyvaus tarptautinėje stovykloje, bus nuolat prižiūrimos patyrusių mentorių. Negana to, komandoms siūlomas finansinis palaikymas, siekiantis net 50 tūkst. eurų.

Norintieji išbandyti savo jėgas pirmajame Lietuvoje „Cleantech“ akceleratoriuje paraiškas turi pateikti iki sausio 27 d. 23.59 val. Paraišką pateikti galite čia.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.