...

Prasideda registracija į „TechHub“ pre-akceleratoriaus septintąjį ciklą

Verslas

2022.09.27

Autorius: bzn start

Temos: , , .

Prasideda registracija į „TechHub“ pre-akceleratoriaus septintąjį ciklą

Bet kokių sričių startuolius ir inovatorius, turinčius verslo idėjų, Inovacijų agentūra kviečia registruotis į „TechHub“ pre-akceleratorių. Intensyvių dvylikos savaičių trukmės mokymų metu atrinktos komandos galės paversti savo idėjas realiu produktu bei prisistatyti investuotojams. Septintasis programos ciklas prasidės lapkričio mėnesį.

„Pre-akceleratorius vykdomas jau beveik antrus metus, per šį laikotarpį užmezgėme ne tik daug naudingų partnerysčių, bet ir visada jaučiame paramą ir palaikymą iš Lietuvos inovacijų ekosistemos. Su komanda didžiuojamės, kad pre-akceleratoriaus absolventai savo projektams finansuoti kartu pritraukė jau daugiau nei 5 mln. Eur lėšų. Ir panašu, kad tai dar ne pabaiga“, – apie programos rezultatus pasakoja Gintarė Narakienė, projekto „TechHub“ vadovė.

Inovacijų agentūros vystomas projekto „TechHub“ pre-akceleratorius yra intensyviausia ir daugiausiai startuolių paruošianti mokymų programa Lietuvoje. Programą jau baigė 140 startuolių, o iš viso pre-akceleratorius vienija daugiau nei 350 inovatorių. Į prieš tai vykusius šešis pre-akceleratoriaus ciklus „TechHub“ sulaukė daugiau nei 550 dalyvių paraiškų. Inovatoriams idėją paversti produktu padeda dešimt programos mentorių, gausus būrys partnerių, inovacijų ekspertų ir investuotojų.

Programoje yra laukiami įvairių sričių startuoliai, tačiau kiekvieną kartą pagrindinių idėjų tendencijos skiriasi. „Pavyzdžiui, penktajame cikle startuoliai daugiausia dėmesio skyrė sveikatos technologijoms. Nuslūgus pandemijos šokui, rinkos tendencijos pradėjo keistis ir šiandien aktualūs sprendimai aktyviam laisvalaikiui, psichologinei sveikatai, tvarumui – neseniai pasibaigusio šeštojo ciklo startuoliai siūlė būtent tokius sprendimus. Smalsu, kokių sprendimų sulauksime septintajame cikle“, – sako Gediminas Rumšas. prie-akceleratoriaus „TechHub“ vadovas.

Padės idėja paversti produktu

Programos metu startuoliai su ekspertų pagalba išnagrinės 12 mokymų temų: išsigrynins tikslinį klientą, atliks rinkos ir konkurentų analizę, sukurs įėjimo į rinką strategiją, sužinos apie produkto vystymo, prekės ženklo kūrimo, komandos stiprinimo ir kitas verslo subtilybes, kurios padės idėją paversti minimaliu produktu.

Visu pre-akceleratoriaus laikotarpiu kiekviena dalyvaujanti komanda turės savo individualų mentorių. „Tai didžiausias „TechHub“ išskirtinumas. Nuoseklus bendravimas su mentoriumi visą programos laikotarpį yra labai vertingas – padeda išsigryninti verslo kryptis, išspręsti kylančias problemas. Be to, mentoriai gali nukreipti, suteikti papildomų išteklių ar kontaktų“, – sako G. Narakienė.

Ir tai dar ne pabaiga: sėkmingai programą baigę startuoliai turės galimybę prisistatyti (angl. pitch) investuotojų komisijai baigiamajame „Demo Day“ renginyje. Geriausiai pasirodžiusi komanda bus apdovanota vertingais prizais – bilietais į akceleratorių užsienyje bei kelione į startuoliui reikalingus susitikimus su partneriais ar renginius ES valstybėse. Šia vertinga galimybe jau pasinaudojo daugiau nei 15 startuolių iš ankstesnių ciklų.

Teikti paraiškas dalyvauti pre-akceleratoriuje gali visi startuoliai (didelį ir inovacijomis grindžiamą verslo plėtros potencialą turinčios labai mažos ar mažos įmonės, veikiančios ne ilgiau nei 5 metus) ar planuojantys juos įkurti.

Registracija vykdoma iki spalio 9 dienos. Pre-akceleratorius prasidės lapkričio 4 d., vyks anglų kalba. Daugiau apie programą kviečiame sužinoti informaciniame renginyje spalio 4 dieną.

Registracijos anketa

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.