...

Metų apdovanojimas – sąskaitų apskaitos programai

Verslas

2020.10.04

Autorius: Veronika Bielinytė

Temos: .

Metų apdovanojimas – sąskaitų apskaitos programai

Irma Kukytė ir Darius Šoparas Asmeninio albumo nuotr.

Kiekvienais metais vykstantys Lietuvos verslo konferencijos ir MITA apdovanojimai „Metų paslauga“ paskatina plačiau apžvelgti tuos inovatyvius sprendimus, kurie palengvina ne tik verslininko ar ūkio vystymąsi, bet taip pat atneša naujų inovacijų ir sprendimų. Konkurse buvo vertinamos 12-ka skirtingų kategorijų. Vienoje iš kategorijų buvo nominuota išskirtinai  smulkiam verslui teikianti aktualias paslaugas – sąskaitų išrašymo platforma saskaita123.lt. Platformos įkūrėjas klaipedietis Darius Šoparas įsitikinęs, kad būtent paprastumas, greitis padėjo laimėti savo kategorijoje „Metų masinio vartojimo paslauga kategorijoje.

Smulkiam verslui teikiama paslauga

Platforma padeda šalies verslininkams bei laisvai dirbantiems asmenims kur kas paprasčiau valdyti buhalteriją negaištant daug laiko. „Sistema skirta greitam sąskaitų išrašymui, apmokėjimų sekimui, paprastesniam apskaitos vedimui, mokestinės naštos rodiklių sekimui ir kitiems darbams, kuriuos atlikti be buhalterio pašonėje – būtų sunku”, – pasakoja D.Šoparas. O pati verslo idėja gimusi iš savo poreikio, nes norėjosi paprasto ir greito sprendimo. Šiandien platforma skaičiuoja  daugiau nei  20 tūkstančių vartotojų.  

Paslaugos „lengvumas”

Buhalterija yra visų prievolė, kurią reikia susitvarkyti, ir šioje rinkoje laimi tie, kurie supranta poreikius ir kaip tai galima padaryti kuo greičiau, pigiau ir paprasčiau, kad nebūtų galvos skausmas.  saskaita123.lt įkūrėjas D. Šoparas  pabrėžė, kad visų pirma buhalteriją tvarkytis šioje platfomoje labai lengva, o visos nereikalingos funkcijos pakišamos po “dangčiu”, kurios naudojamos tik pririeikus. „Beto platforma lengvai integruojama su egzistuojančiomos VMI sistemomis kaip i.SAF ir i.VAŽ, kas itin svarbu smulkiam verslui, o visus klausimus atsakome per 10 min. darbo dienomis, nes siūloma pilna pagalba ir aptarnavimas”, – tvirtina verslininkas.

Lankstus platformos duomenų perdavimas

Platforma išsiskiria ir tuo, kad buhalteriui atimama nemažai funkcijų, kas sutaupo jo darbo valandų sąnaudų,  kaip pavyzdžiui sąskaitų rašymas. Įmonė, kuri naudojasi šia platforma pati rašo sąskaitas ir vėliau jas tik importuoja į ją aptarnaujančios įmonės buhalterinę programą. „Platforma padaryta taip , kad duomenis galima labai lengvai importuoti ir eksportuoti į kitas apskaitos programas”, – teigia D. Šoparas.  

Sėkmė slypi komandoje

Pasak platformos įkūrėjo, laimėti šį apdovanojimą padėjo tvari  komanda ir drąsūs sprendimai, bei nuolatinis tobulinimas atsižvelginat į vartotojų pastabas. „Tai puikus visos komandos darbo įvertinimas, labai taikliai sutampantis su artėjančiais dideliais pokyčiais sistemoje, kurie dar labiau palengvins įmonių veiklos efektyvumą ir greitį. Visą laiką jautėme, kad verslas puikiai vertiną mūsų sprendimą, o dabar tai labai džiugina ir skatina ieškoti būdų, kurie gali paslaugą pagerinti dar labiau”. D. Šoparas užsimena, kad: „Greitu metu rinkai pasiūlysime dar vieną inovatyvų įrankį, kurio pasiūloje dar nėra. Būsime pirmieji“.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.