...

Lietuvos startuolių ekosistemoje dviejų fintech įmonių partnerystė.

Verslas

2021.08.04

Autorius: bzn start

Temos: .

Lietuvos startuolių ekosistemoje dviejų fintech įmonių partnerystė.

Sutelktinio investavimo platforma „Letsinvest“ savo naujais klientų pažinimo nuotoliniu būdu partneriais pasirinko „Ondato“. Įmonių atstovai komentuoja, kad partnerystė buvo nulemta strateginių krypčių atitikimo.

Nuo 2020 m. pabaigos Lietuvos rinkoje sėkmingai veikianti sutelktinio investavimo platforma „Letsinvest“ nusprendė imtis permainų klientų pažinimo ir identifikacijos procese. „Letsinvest“ projektų vadovas Martynas Cimbalas komentuoja, kad įmonė nusprendė atskirti identifikacijos proceso ir mokėjimo sprendimo partnerius atiduodama šiuos procesus juose specializuojančioms įmonėms tam, kad galėtų užtikrinti klientams geriausią patirtį.

Strateginių krypčių atitikimas

Savo naujais partneriais identifikacijos partneriais „Letsinvest“ išsirinko vieną iš labiausiai augančių startuolių Lietuvoje – „Ondato“, kuris suteiks pilną atitikties valdymo rinkinį, susijusį su klientų pažinimo procedūromis. Pradedant nuo asmens tapatybės identifikavimo naudojant nuotraukų ir video formatus iki išsamaus informacijos patikrinimo, rizikos veiksnių įvertinimo ir klientų duomenų bazės valdymo vienoje vietoje.

„Letsinvest“ projektų vadovas Martynas Cimbalas dalinasi, kad pagrindinė priežastis lėmusi tokį sprendimą buvo strateginių krypčių atitikmuo. „Ieškojome partnerių, kurie galėtų, visų pirma, užtikrinti kliento duomenų saugumą. „Ondato“ pasiūlė ne tik tai, bet ir patogų identifikacijos procesą, kuris sutrumpina ir palengvina investuotojui registraciją“. „Ondato“ teikiamais duomenimis fizinis asmuo pateikęs asmens dokumentą patikrai yra patvirtinamas per 120 sekundžių.

Savo ruožtu „Ondato“ įkūrėjas ir įmonės vadovas Liudas Kanapienis džiaugiasi „Letsinvest“ siekiu veikti už Lietuvos ribų. „Iš mūsų pusės buvo svarbu žinoti, kad „Letsinvest“ planuoja savo paslaugas teikti ne tik Lietuvos, bet ir Europiniu mastu. Tobulindami savo produktą didelį dėmesį teikiam tam, kad paslaugos užtikrintų duomenų saugumą ir atitiktų Lietuvos bei Europinius reikalavimus. Kasmet plečiame registrų skaičių, iš kurių gauname informaciją apie fizinius ir juridinius asmenis ir paslaugas plėtojame visame pasaulyje“.

Stiprėjanti Lietuvos startuolių ekosistema

Abiejų įmonių atstovai džiaugiasi sudaryta partneryste ir tikisi, kad tai paskatins kitus lietuviškus startuolius bendradarbiauti. Anot jų, stipri ekosistema kuria konkurencingą aplinką pasauliniu mastu.

„Neseniai prisijungėme prie Lietuvos startuolių asociacijos „Vienaragiai LT“, kurios viena iš strateginių krypčių yra spartesnis ekosistemos augimas. Tokios dviejų Lietuvos startuolių partnerystės kaip mūsų ir „Letsinvest“ yra tikriausias įrodymas, kad Lietuvoje kuriasi įmonės, kurios teikia pasaulinio lygio paslaugas“ – teigia „Ondato“ įkūrėjas L. Kanapienis. 

„Letsinvest“ projektų vadovas M. Cimbalas prideda, kad išlaikomi kapitalo srautai tarp Lietuvos įmonių stiprina ne tik įmonių finansinę būklę, bet ir pačią ekosistemą. Augantys startuoliai gali investuoti į teikiamų paslaugų kokybę bei spektrą neišleisdami kapitalo už Lietuvos ribų.

2020 m. veiklą pradėjusi platforma „Letsinvest“ priklauso bendrovei „8 stars“, kuri yra įrašyta į sutelktinio finansavimo platformų sąrašą ir yra prižiūrima Lietuvos banko. Per „Letsinvest“ platformą pritraukto kapitalo dydis į 3 skirtingus investicinius projektus siekia beveik 2,3 milijonus eurų, o vidutinė metinė grąža 8,5%.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.