...

Lietuvių startuolis pritraukė 1,6 mln. eurų

Verslas

2021.01.05

Autorius: Veronika Bielinytė

Temos: .

Lietuvių startuolis pritraukė 1,6 mln. eurų

„Ondato“ komanda Asmeninio albumo nuotr.

Lietuvių startuolis „Ondato“, teikiantis klientų pažinimo sprendimus (angl. know your customer, KYC), pritraukė reikšmingą investiciją. 

COVID-19 padidino startuolio siūlomos programinės įrangos paklausą ir tai padėjo „Ondato“ pritraukti 1,6 mln. eurų investiciją iš rizikos kapitalo fondo „OTB Ventures“.

„Ondato“ plėtoja nuotolinio klientų identifikavimo sprendimus, kurie padeda nustatyti ir fizinio, ir juridinio asmens tapatybę, patikrinti duomenis, registrus ir visiškai identifikuoti klientą, atitinkant aukščiausius saugumo ir patikimumo reikalavimus. 

Tarp Vilniaus ir Londono

Startuolis pranešė apie savo plėtrą į Europos rinkas ir naują būstinę Londone, Didžiojoje Britanijoje. 

„Aš labai džiaugiuosi, kad išplėsime savo startuolį. Jungtinė Karalystė išlieka Europos verslo sostine, neatsižvelgiant į „Brexit“, o dabar Londoną mes galėsime vadinti savo naujaisiais namais. Praėjusiais metais, beprecedentės pasaulinės situacijos metu, sparčiai išaugo tokie startuoliai kaip mūsų, siekdami kuo labiau patenkinti skaitmeninamos ekonomikos poreikius“, – sako startuolio vadovas Liudas Kanapienis.

Ondato“ tiksluose ir tolesnė plėtra į Vokietijos, Prancūzijos bei Ispanijos rinkas. 

Pelnė pasitikėjimą

Dar kiek anksčiau šiuo startuoliu patikėjo ir akceleravimo fondas „Startup Wise Guys“. Prieš pusmetį „Ondato“ iš šio fondo taip pat gavo solidžią finansinę injekciją – beveik 0,5 mln. eurų.

Kaip anksčiau portalui „bzn start“ sakė startuolio vadovas L. Kanapienis, investicijos suteikia stiprią paskatą augti, o ateityje startuolis siekia pateisinti investuotojų lūkesčius ir išlaikyti aktyvią plėtrą bei nuoseklų augimą.

„Startup Wise Guys“ akceleravimo fondas suteiks mūsų startuoliui galimybę dar greičiau augti ir plėstis į kitas valstybes. Jau šiuo metu esame viena iš lyderiaujančių klientų pažinimo platformų Baltijos šalyse, o mumis pasitiki ir mūsų paslaugomis jau naudojasi didžiausi bankai, tokie kaip „Luminor“, SEB, „Swedbank“, kitos finansinės ir draudimo kompanijos, įvairūs startuoliai“, – teigia „Ondato“ vadovas.

Šį kartą į lietuvių startuolį investavusio rizikos kapitalo fondo „OTB Ventures“ partneris Adamas Niewinskis atkreipia dėmesį, kad „Ondato“ žengia teisingu ir labai rinkoje reikalingu keliu: „Šioje didžiulėje vartotojų tapatybės ir atitikties rinkoje matome didžiulį „Ondato“ potencialą. Daugelis finansų įstaigų, draudimo kompanijų, internetinių mažmenininkų ar automobilių nuomos įmonių atitinka skaitmeninės ekonomikos reikalavimą pažinti savo klientus, atitikti reikalavimus ir kovoti su sukčiavimu. „Ondato“ jau dabar yra labai tarptautinis verslas ir aš tikiuosi, kad jo pasaulinis pėdsakas dar labiau padidės.“

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.