...

Galimybė startuoliams, norintiems įsitvirtinti JAV ir Vakarų Europos rinkose

Verslas

2019.02.04

Autorius: BZN start

Temos: , .

Galimybė startuoliams, norintiems įsitvirtinti JAV ir Vakarų Europos rinkose

Galimybė startuoliams, norintiems įsitvirtinti JAV ir Vakarų Europos rinkose. Pexels.com nuotr.

Akceleratorius „Sector X“ paskelbė paraiškų priėmimo datą naujam akceleravimo etapui. Šis akceleratorius – platforma, padedanti startuoliams sukurti ir įtvirtinti verslus Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Vakarų Europoje.

Akceleratoriaus komandą sudaro patyrę mentoriai, startuolių įkūrėjai, pranešėjai, gyvenantys JAV, Ukrainoje, Rusijoje bei Suomijoje. Jie taip pat turi dalyvavimo patirties arba yra koordinavę tokias programas kaip: „Startup Sauna“, „Founder Institute“, „500 Startups“ ir „YCombinator“.

Užsiėmimai Kijeve, Niujorke ir Vilniuje

„Sector X“ organizuojamas „UNIT.City“, kuris yra didžiausias ir sparčiai augantis inovacijų parkas Kijevo centre, Ukrainoje.

Šių metų akceleratoriaus programą sudaro du etapai. Pirmasis etapas „Sandbox“ trunka 1–1,5 mėnesio ir vyksta pačiame Kijeve. Antrasis etapas „Accelerator“ trunka apie du mėnesius ir vyksta Niujorke arba Vilniuje.

Būtinas bent pirminis prototipas

Akceleratoriaus organizatoriai siūlo daugybę dalyvavimo pranašumų, pabrėždami išskirtines ir inovatyvias erdves Kijeve, subalansuotą akceleravimo programą, patyrusius mentorius, kūrybines dirbtuves, susitikimus su sėkmingais verslo lyderiais, startuolių įkūrėjais bei individualius patarimus, verslo vystymo priežiūrą.

Registracija dalyvauti akceleratoriuje vyks iki vasario 15 d., o pati akceleratoriaus „Sector X“ programa startuos nuo kovo 1 dienos. Dalyvauti kviečiamos motyvuotos komandos, turinčios bent jau pirminį produkto prototipą ir didelių ambicijų sukurti bei išplėtoti nuosavo verslo kampaniją visame pasaulyje.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.