...

Europoje veikiantis lietuvių startuolio sukurtas įrankis prapletė naujus funkcionalumus


Verslas

2023.04.25

Autorius: bzn start

Temos: , .

Europoje veikiantis lietuvių startuolio sukurtas įrankis prapletė naujus funkcionalumus


Startuolio įkūrėjas Darius Baltunis // Įmonės archyvo nuotr.

2020 m. veiklą pradėjęs lietuvių startuolio „Curtains Calculator“ sukurtas įrankis, įsitvirtinantis Europos rinkoje ir plečiantis siūlomų paslaugų spektrą, keičia pavadinimą į „InterioApp“. Toks sprendimas priimtas dėl to, kad iš pradžių specializuotiems užuolaidų salonams skirta skaitmeninė skaičiuoklė buvo perkurta ją pritaikant įvairiems interjero salonams, dizaineriams,  audinių tiekėjams, siuvėjams ir pardavėjams.

„Skaitmeninį įrankį „Curtains Calculator“ pirmiausia kūrėme sau, norėdami efektyviau valdyti savo pačių turimą užuolaidų saloną. Vėliau, dalyvaudami mugėse, bendraudami su kitais šio sektoriaus atstovais pamatėme, kad ir kiti domisi, kaip tokį įrankį galima įsigyti. Taip gimė startuolis „Curtains Calculator“, kuriame vystomą skaitmeninę skaičiuoklę iš pradžių siūlėme lietuvių kolegoms, o vėliau, pritraukę pradinę investiciją iš rizikos kapitalo fondo „70 Ventures“, pradėjome aktyvius pardavimus Didžiosios Britanijos rinkoje“,  – pasakojo „Curtains Calculator“ įkūrėjas Darius Baltunis.

Įrankio poreikiai prasipletė

Vystant įrankį ir kuriant naujus funkcionalumus, jis tapo naudingas ir kitokio tipo nei užuolaidų salonai verslams.  „Mūsų sukurta programėlė, grįsta dirbtiniu intelektu, leidžia ne tik paprasčiau apskaičiuoti užsakymus, automatizuoti skaičiavimus, bet ir vienoje platformoje apjungia interjero salonus su dizaineriais, pardavėjais, siuvėjais. Tiesiai iš aplikacijos galima siųsti dirbtinio intelekto sugeneruotus el. laiškus prisegant kartu ir pasiūlymą klientams, dalintis žiniomis su industrijos kolegomis, kas paprastai vykdavo tik specializuotose mugėse“, – aiškino D. Baltunis. 

Pasak jo, ankstesnį pavadinimą „Curtains Calculator“ startuolis išaugo: „Naujas vardas leis mums lengviau komunikuoti apie savo siūlomą vertę kitiems verslams, kurie savo ruožtu galės patogiau pristatyti savo gaminio vertybes, naujus produktus, kolekcijas bei dalintis žiniomis, kurios padeda lengviau parduoti produktą galutiniam klientui“.

Veikla plečiasi į Prancūzijos rinką

Jau nauju „InterioApp“ vardu startuolis pradeda aktyvią veiklą Prancūzijos rinkoje. „Čia veikti pradėjome neatsitiktinai – turime sutartį su vienu didžiausių Prancūzijos tiekėjų, per kurį savo sukurtą įrankį galime pristatyti Prancūzijos mokymo įstaigose būsimiems interjero dizaineriams. Džiaugiamės, kad pristatę jiems savo aplikaciją, jau sulaukiame gerų atsiliepimų, kad tai yra toks įrankis, kurio šiai industrijai seniai reikėjo“.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.