...

Du startuoliai įvertinti tarptautiniuose apdovanojimuose

Verslas

2019.12.31

Autorius: bzn start

Temos: , .

Du startuoliai įvertinti tarptautiniuose apdovanojimuose

Oxipit startuolio komanda „bzn start“ archyvo nuotr.

Šių metų pabaiga atnešė dar daugiau džiugių žinių startuolių bendruomenei. Tarptautiniuose „World Summit Awards“ apdovanojimuose įvertinti startuoliai „Oxipit“ ir „BitDegree“.

„World Summit Awards” didžiosios komisijos ekspertai atstovauja skirtingiems regionams. Jie, susirinkę Tunise, vertino pateiktus projektus, patekusius į konkurso finalą. Iš 131 finalininko išrinkti 5 geriausi skaitmeniniai sprendimai, aštuoniose konkurso kategorijose. Tarp keturiasdešimties geriausių pasaulyje skaitmeninių naujovių pateko lietuviai: „ChestEye CAD“, dar žinomas kaip „Oxipit“, kurie pelnė pergalę sveikatos ir gerovės kategorijoje bei „BitDegree“, kurie nugalėjo mokymosi ir udgymo kategorijoje.

Plati geografija

Šiemet „World Summit Awards” sukvietė inovatyvius ir progresyvius sprendimus kuriančius verslus ir projektus iš 112 pasaulio šalių. Jie buvo atrinkti iš daugiau nei 8000 nacionalinio lygmens konkursuose pateiktų projektų.

„World Summit Awards” apdovanojimų sistema labai sudėtinga. Nacionaliniuose konkursuose atrinktus sprendimus vertina „World Summit Awards” ekspertai, internet žiuri, o vėliau – didžioji komisija.

„Procesas ilgas, atsakingas ir nuoseklus, o tai, kad pagaliau turime du nugalėtojus iš savo šalies yra didelis laimėjimas ir įvertinimo ženklas. Pakartotinė sėkmė pasaulinėse varžybose yra labai naudinga ir kartu įpareigojanti. Esame šalis, kuri jau laimėjo technologiškai pažangių ir prasmingų skaitmeninių naujovių tėvynės vardą. Ir mes norime tą vardą pateisinti kiekvienais metais”- sako „World Summit Awards” Lietuvos nacionalinė ekspertė, pasaulinės žiuri narė, Ieva Žilionienė.

Susitikimas kovo mėnesį

„World Summit Awards” nugalėtojai susitiks pasauliniame kongrese, vyksiančiame 2020  metų kovo mėnesį, Austrijos sostinėje, Vienoje. Visi nugalėtojai pristatys savo sprendimus, turės galimybę konsultuotis su pasaulinio lygio ekspertais, mentoriais, dalyvauti mokymuose. Dalyviai apdovanoti bus iškilmingos „Gala“ ceremonijos metu.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.