...

Paprasčiausias būdas parduoti savo sukurtus skaitmeninius produktus

Verslas

2012.07.03

Autorius: bzn start

Temos: .

Paprasčiausias būdas parduoti savo sukurtus skaitmeninius produktus

Maris Dagis Asmeninio albumo nuotr.

Elektroninės prekybos verslas yra vienas sparčiausių ir naujienų tiesiog apstu. Kaskart pasirodančios rinkoje naujos paslaugos padeda spręsti mūsų kasdienes problemas, vyksta nesibaigiančios varžybos. Kas pirmas pasiūlys ir pavergs vartotojus?

Latvijos kompanijos „Sellfy“ vienas sumanytojų Maris Dagis įkūrė elektroninės prekybos verslą, kurio pamatinė idėja – skaitmeninio turinio pardavimo platforma dizaineriams, programuotojams bei visiems interneto vartotojams.

Tai bene paprasčiausias būdas parduoti savo sukurtus skaitmeninius produktus. Kaip tai veikia? Vartotojas įkelia skaitmeninį produktą – tai gali būti elektroninė knyga, nuotraukos, kompiuterinė programa ar kompaktinis diskas – ir gauna sugeneruotą nuorodą „pirk dabar“, kurią platina įvairiais socialinės medijos kanalais ir taip iš karto vyksta pardavimas.

Pasak M. Dagio, „kompanijos tikslas yra iš pagrindų pakeisti savireklamos internetinėje erdvėje principus, kurie rašytojams, fotografams ir kitiems kūrėjams suteiktų galimybę daugiau kontroliuoti produkto pardavimą ir pasilikti didesnę dalį pelno“.

Kompanijos „Sellfy“ įkūrėjas sako, kad ši skaitmeninio turinio pardavimo platforma ilgainiui gali tapti tikra revoliucija skaitmeninės leidybos srityje. „Įvairiems menininkams, fotografams, dizaineriams ir kitokio skaitmeninio turinio kūrėjams „Sellfy“ platforma suteikia ne tik geresnę turinio sklaidos kontrolę. Ji padeda užsitikrinti didesnes pajamas paties turinio kūrėjams. Didėjantis skaitmeninės produkcijos pardavimas mums leidžia teigti, kad „Sellfy“ platforma turi didžiulį potencialą tapti ypatinga pardavimo skatinimo priemone“, – tvirtina M. Dagis.

Per mažiau nei metus platforma „Sellfy“ jau naudojasi daugiau nei 3 000 skaitmeninio turinio kūrėjų ir pardavėjų pasaulyje. Didžiausias pradedančių verslų akceleratorius „Startup Highway“ projektą „Sellfy“ pripažino vienu perspektyviausių „startup“ tipo verslų Baltijos regione.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.