...

4 milijonus apyvartos skaičiuojanti bilietavimo sistema siūlys unikalius sprendimus

Verslas

2018.06.28

Autorius: Veronika Bielinytė

Temos: , , .

4 milijonus apyvartos skaičiuojanti bilietavimo sistema siūlys unikalius sprendimus

„Paysera LT“ generalinis direktorius Vytenis Morkūnas Asmeninio archyvo nuotr.

Prieš keletą metų į rinką žengusi „Paysera Tickets“ bilietų platinimo sistema smarkiai sujudino vandenis tarp didžiųjų Lietuvos bilietų platintojų. Šiandien „Paysera Tickets“ laikoma viena iš patogiausių ir pigiausių bilietavimo sistemų Lietuvoje. 2017 metai „Paysera Tickets“ buvo itin sėkmingi. Praeitais metais parduota 200 tūkst. bilietų už 3 mln. 940 tūkst. eurų. Tai net 2 mln. daugiau, nei 2016 metais. „Paysera LT“ generalinis direktorius Vytenis Morkūnas džiaugiasi bilietų platinimo sistemos pasiekimais. „Labai malonu, jog per kelis metus pasiekėme tiek daug. Kiekvienas klientas mus skatina nesustoti ir siekti aukštesnių rezultatų. Džiaugiamės, jog tapome įvertinti ir kaip geriausias metų prekybos sprendimas „Metų paslauga 2017“ apdovanojimuose.“, – teigė Vytenis Morkūnas.

Įgyvendinti svarbiausi elementai formuojant sėkmingą verslo modelį

Ieškant tinkamiausio sprendimo rinkai ir kuriant bei vystant bilietų platinimo sistemą, susikoncentruota ties svarbiausiais vartotojo pasirinkimą lemiančiais veiksniais tai: kaina, jokių paslėptų mokesčių, funkcionalumas bei itin paprastas valdymas. Tokia pasirinkta plėtojamo verslo strategija ir atvedė „Paysera Tickets“ sistemą prie sėkmės ir vartotojų gausos. Šiandien bilietų platinimo sistema siūlo žemiausią kainą rinkoje. „Kainuoja tik įmokų surinkimas už sėkmingai apmokėtus bilietus, tačiau pati sistema, renginio sukūrimas ir viešinimas yra nemokamas. Analizuodami rinką pastebėjome, kad mūsų bilietų platinimo paslaugos net iki 10 kartų pigesnės, nei kitų rinkos žaidėjų. Tad tikrai nenuostabu, kad kiekvienais metais susilaukiame didesnio organizatorių dėmesio.“, – dėstė „Paysera Tickets“ produkto vadovas Imantas Petrošius.

Taip pat I. Petrošius pabrėžė, kad bilietų platinimo sistema jokių dvigubų ar paslėptų mokesčių neturi. Ne paslaptis, jog didžiųjų bilietų platintojų Lietuvoje parduodamiems bilietams yra taikomi papildomi administraciniai mokesčiai – bilieto pirkimo metu galutinė suma dažnai yra didesnė, nei ta, kuri buvo pateikta prieš bilieto įsigyjimą. Tokie papildomi mokesčiai svyruoja nuo keliasdešimt euro centų iki euro ir daugiau.

 

„Bilietų platinimo paslaugos net iki 10 kartų pigesnės, nei kitų rinkos žaidėjų”

„Paysera Tickets“ produkto vadovas Imantas Petrošius.

 

Sistemos mažomis kainomis ir funkcionalumu džiaugiasi ir Mantas Bertulis – vieno iš populiariausių pokalbių šou Lietuvoje „Kitokie pasikalbėjimai“ organizatorius. „Pasirinkome Paysera Tickets, nes imponavo mažas komisinis mokestis ir bilietų operatoriaus antkainio nebuvimas. Todėl turime progą bilietus į renginius pardavinėti pigiau. Patinka, jog nusipirkus žmogui bilietą į renginį, gaunu apie tai pranešimą į telefoną ir taip galiu realiu laiku sekti bilietų pardavimo kiekius. Taip pat dar niekur nemačiau tokio paprasto bilietų tikrinimo. Seniau reikėdavo nuomotis patį įrenginį už papildomą sumą, o dabar tiesiog užtenka išmaniojo telefono su kamera, kuris kartais taip greit nuskanuoja QR kodą, jog net nespėji pastebėti. Eilių prie renginio beveik nebūna“, – pasakojo Mantas Bertulis.

Sistema leidžia analizuoti klientus

Šiais laikais ir informacija yra vienas iš vertingiausių dalykų versle, todėl kiekvienam organizatoriui naudinga surinkti kuo tikslesnę informaciją apie pirkėją. „Paysera Tickets“ sistemoje renginių kūrėjai turi galimybę surinkti įvairius dalyvių duomenis: nuo vardo, pavardės iki marškinėlių ir batų dydžio. Tikslingai panaudota informacija, organizatoriams leidžia susiplauoti galimas išlaidas, geriau pažinti savo auditoriją, jų poreikius ir vėliau (jei reikia), pagal juos tobulinti savo renginius.

Štai žygius pelkėmis, sporto renginius ir varžybas organizuojantis žygeivių ir sporto klubas „Dumblas“ ir jo atstovas Martynas Preikšaitis patvirtino, jog su „Paysera Tickets“ yra itin paprasta ruoštis artėjančiams projektams. „Su Paysera Tickets labai patogu organizuoti sporto renginius. Jei organizatoriui iškyla kažkokių problemų, jos operatyviai sprendžiamos.“, – teigė Martynas Preiškaitis.

Galimybė turėti bilietų platinimo sistemą savo svetainėje

Taip pat „Paysera Tickets“ naudotojai turi unikalią galimybę savo internetinėje svetainėje integruoti bilietų platinimo įskiepį ir platinti bilietus joje. Taip gerinama pirkėjo patirtis elektroninėje aplinkoje: jam nereikia vienoje svetainėje ieškoti informacijos apie renginį, kitoje – įsigyti bilietą. Visas pirkimo procesas vykdomas pirkėjui pažįstamoje aplinkoje suteikia daugiau pasitikėjimo ir užtikrintumo. Sistemos patogumo privalumais dalinasi ir tūkstančiams žmonių žygius rengianti organizacija „Trenkturas“. „Paysera Tickets įskiepis puiki galimybė kitaip išnaudoti bilietavimo sistemą – tokia integracija suteikia nuoseklumo bei sukuria vartotojui geresnę naršymo patirtį. Taip pat vartotojas atlieka mažiau žingsnių, prieš įsigyjant bilietą. O kuo mažiau žingsnių, tuo didesnė tikimybė, kad tinklalapio lankytojas taps paslaugos pirkėju.“, – teigė „Trenkturo“ generalinis direktorius Deividas Urbonavičius.

Ambicijos ir ateities planai

„Paysera Tickets“ bilietų platinimo sistemai, numatyti ateities planai ir naujos funkcijos, kurios dar labiau palengvins renginių organizatorių darbą. „Artimiausiu metu planuojame organizatoriams suteikti galimybę patiems kurti salės planus bei kurti savo unikalų bilietų dizainą. Taip pat tobulinsime vertimų funkcionalumą, kuris padės organizatoriui paskelbti apie savo renginį visomis Paysera Tickets siūlomomis kalbomis: anlgų, rusų, latvių, bulgarų ir kt.“, – pasakojo Imantas Petrošius.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.