...

Lietuviški ledai „Dione“ – pripažinti geriausiu nauju prekės ženklu pasaulyje

Verslas

2013.03.10

Autorius: bzn start

Temos: , .

Lietuviški ledai „Dione“ – pripažinti geriausiu nauju prekės ženklu pasaulyje

Geriausius prekės ženklus „Gulfood“ parodoje renka speciali komisija, sudaryta iš visame pasaulyje garsių maisto pramonės ekspertų Organizatorių nuotr.

Kas gali būti geriau už pripažinimą visame pasaulyje? Lietuviški prekės ženklai garsina mūsų šalį visame pasaulyje. Lietuvių gaminami natūralios grietinėlės ledai „Dione“ pasaulinėje maisto parodoje Dubajuje „Gulfood 2013“ pripažinti geriausiu nauju prekės ženklu. Apdovanojimas skirtas atsižvelgiant į prekės ženklo pateikimą rinkai, pardavimus, rinkodaros žingsnių sėkmingumą. Šis prekės ženklas priklauso AB „Klaipėdos pienas“.

„Tai didžiulis įvertinimas mums kaip įmonei ir, žinoma, bendrai Lietuvai, kuri buvo išgirsta ir pastebėta tarp kitų svarbiausių pasaulio maisto pramonės dalyvių, – sako AB „Klaipėdos pienas“ eksporto vadovė Berta Motiejūnienė. – Stengiamės būti novatoriški ir kūrybiški, didelį dėmesį skiriame prekės kokybei. Beje, „Dione“ ledais mėgaujasi prabangių Singapūro avialinijų keleiviai.“

„Dione“ ledai tiekiami ne tik Baltijos šalių rinkai, bet ir eksportuojami į JAV, Kanadą, Didžiąją Britaniją, Airiją, Vengriją, Suomiją, Švediją, Bulgariją, Rusiją, Kaliningradą, Izraelį ir Vokietiją. Pernai ledai „Dione“ buvo pripažinti Lietuvos metų gaminiu.

„Gulfood“ yra viena didžiausių maisto ir restoranų pramonės parodų pasaulyje, vykstanti kasmet jau 25-erius metus. Šiais metais paroda sulaukė itin didelio pasisekimo: užregistruotas rekordinis dalyvių iš 110-ies pasaulio šalių skaičius, buvo pristatyta daugiau nei 50 tūkst. prekių ženklų, tarp kurių tokie grandai, kaip „Pepsi“, „Unilever“, „Tetra Pak“, „IFFCO“. Šių metų parodoje buvo pristatytos 23 apdovanojimų kategorijos – nuo geriausio nealkoholinio gėrimo ar greito maisto produkto iki ekologiškiausio prekės ženklo. Geriausius prekės ženklus „Gulfood“ parodoje renka speciali komisija, sudaryta iš visame pasaulyje garsių maisto pramonės ekspertų.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.