...

Išrinktos geriausios maitinimo vietos iš kurių užsisako maistą į namus

Verslas

2024.02.01

Autorius: bzn start

Temos: , .

Išrinktos geriausios maitinimo vietos iš kurių užsisako maistą į namus

Pristatymas į namus // Įmonės archyvo nuotr.

Daugiau nei 50 tūkst. balsų atiduota konkurse, kuriame varžėsi į 9 kategorijas suskirstytos šalies maitinimo įstaigos, kurių maistą galima užsisakyti į namus. Tarp kategorijų nugalėtojų dažniausiai minėti „iLunch“ bei pernai metų debiutantas ‒ „Ugruzina by Azerai“.

„Maisto užsakymas į namus nepraranda populiarumo. Jei anksčiau šia paslauga daugiau naudotasi savaitgaliais, tai dabar matome, kad vis dažniau jos prireikia darbo dienomis, ypač – pietų metu. 

Rekordinis balsų skaičius renkant geriausias vietas

Kadangi maistą galime pristatyti iš šimtų skirtingų vietų, klientams gali būti sudėtinga išsirinkti iš gausybės pasiūlymų. Todėl nutarėme suteikti galimybę žmonėms patiems nustatyti kuri vieta geriausia ir tokiu būdu palengvinti pasirinkimą kitiems klientams. Gyventojai noriai dalinasi savo rekomendacijomis ir jau trečius metus aktyviai balsuoja – šiemet sulaukėme rekordiškai daug balsų“, ‒ sako „Wolt“ Baltijos šalyse vadovas Mantas Lomsargis.

Maitinimo įstaigos suskirstytos į 9 kategorijas

Lietuvos gyventojai ‒ ir ne tik „Wolt“ klientai ‒ galėjo balsuoti už maitinimo įstaigas, kurios buvo suskirstytos į 9 kategorijas. 

Nominacijose triumfavo „Azerai“ ir  „iLunch“

Pasaulio skonių kategorijoje pirma vieta dalinasi dvi vienodą balsų kiekį surinkusios vietos: „Ugruzina by Azerai“ ir „Dou Asia“, antroji atiteko „Eat More Chinese“, trečioji ‒ „Azerai“.

Vienas iš pasaulio skonių nugalėtojų „Ugruzina by Azerai“ taip pat pripažintas ir geriausiu 2023 m. debiutantu. Po jo rikiuojasi naujokai: „Boka“ ir „Flying Tomato Pizza“.

Holigans“ daugiausiai balsų sulaukė kaip mėgstamiausia vegetariškų ir veganiškų patiekalų vieta, po jos liko – „Vieta“ ir „Radharanė“.

Dauguma balsavusiųjų mano, kad geriausią kainos ir kokybės santykį gauna užsisakydami iš „iLunch“. Antroje vietoje ‒ „McDonald‘s“, po jo ‒ „Plus Plus Plus“.

„iLunch“ išrinktas kaip geriausias pietų kategorijoje. Jis aplenkė 2‒oje ir 3‒oje vietoje likusius „Fresh Post“ ir „Baking Mad Hidden/Super Lab“.

Tuo metu pusryčių kategorijoje labiausiai sekėsi „Holy Donut“. Po jų rikiuojasi „Caffeine“ ir „Druska Miltai Vanduo“. Įdomu tai, kad šios kategorijos 1‒os ir 2‒os vietos nugalėtojai – „Holy Donut“ ir „Druska Miltai Vanduo“ – lygiai tas pačias vietas užėmė kepinių ir desertų kategorijoje. Antroji vieta čia teko „Biržų duonai“.

Geriausia lietuviško maisto vieta pripažintas „Šnekutis“, nuo jo kiek atsiliko „Senoji trobelė“ ir 3‒ioje vietoje likusi „Bernelių užeiga“.

„Pasilepinimo akimirkos“ ‒ taip pavadintos kategorijos nugalėtoju tapo anksčiau minėta „Azerai“, 2‒oje vietoje „RHINO, The Chubby Unicorn“, 3‒oje ‒ „Meatbusters“.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.