Dr. Žydrūnas Stankevičius

Direktorius ir bendrasavininkis / UAB „Seminal Work“

Nuo 2014 m. profesionaliai plėtoja pardavimus platformoje „Amazon“ keliasdešimt unikalių produktų, 14 skirtingų „Amazon” pagrindinių kategorijų. „Amazon US“, „Amazon UK“ ir „Amazon DE“ parduota produktų beveik už 5 mln. eurų. Ž. Stankevičius yra ibandęs šias „Amazon” rinkas: .us, .uk, .jp, .fr, .esp, .de, .it, .ca.
This user account status is Approved

Straipsniai

Žinių bazė

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2020.04.22

Laba diena, 1. Kokiose šalyse yra Amazon sandėliai? 2. Kiek kainuoja prekių laikymas, ar kaina priklauso nuo svorio ar kitokių kriterijų? 3. Ar skiriasi kaina prekių laikymo sandėlyje, priklausomai nuo šalies? 4. Jei prekės laikomos Amazon sandėlyje, kas rūpinasi prekių pristatymu? 5. Kokiais būdais ar etapais vyktų prekių patalpinimas į Amazon?

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2020.03.02

Sveiki, turiu klausimą. Planuoju atsidaryti el. parduotuvę, įsigyti individualios veiklos pažymą. Taigi, ar pristatant prekes pas pirkėją yra būtina išrašyti PVM sąskaitą – faktūrą ir įteikti ją klientui? Dilema ta, kad prekės užsakomos iš užsienio, tarkim Ebay.com ar Amazon.com ir jos iškart siunčiamos mano pirkėjui, kaip turėčiau pristatyti pirkėjui PVM sąskaitą – faktūrą?

Renginiai

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.