...
Rokas Tamošiūnas

Partneris / Rizikos kapitalo fondas „Open Circle Capital“

Rokas Tamošiūnas, „StartupHighway“ įkūrėjas ir vadovas, jau dešimt metų dirba su jaunimu, veiklą pradėjo 2001 metais Danijoje savivaldos kompetencijų ugdymo srityje, vėliau trejus su puse metų dirbo tarptautinėje organizacijoje „YFU Lietuva“ kur buvo valdybos narys. 2008 metais įkūrė su jaunimo verslumu dirbančią organizaciją „Open Coffee Club Vilnius“ , 2011 metais įkūrė pirmąjį verslo akceleratorių Baltijos šalyse – „StartupHighway“.

Rokas turi didelę patirtį IT srityje, kurioje dirba nuo 2001 metų. Pradėjęs nuo inžinieriaus pozicijos Rokas ilgą laiką dirbo IT architektu, daugiausia su elektroninės komercijos projektais Vakarų Europoje, taip pat dalyvavo SEO projektuose JAV, dirbo duomenų bazių įmonėje „Scimore“ bei vadovavo projektams savo įmonėje.
This user account status is Approved

Straipsniai

Žinių bazė

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2012.11.05

Norėčiau prekiauti Lietuvoje vienos įmonės šildymo katilais. Būčiau tos įmonės atstovas Lietuvoje. Nuo ko man pradėti visa tai?

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2012.10.28

Domina prekyba skintomis gėlėmis, vazoninėmis, medeliais bonsais ir pan. Kaip tai pradėti užsiimant individualia veikla pagal pažymą? Puokščių gamyba iš įsigytų gėlių taip pat būtų daroma bei pardavimai internetu.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.