...

Lietuviškas pardavimų valdymo įrankis „Teamgate“ pritraukė 400 000 eurų investiciją

Verslas

2018.09.21

Autorius: BZN start

Temos: , , .

Lietuviškas pardavimų valdymo įrankis „Teamgate“ pritraukė 400 000 eurų investiciją

Marijus Andrijauskas. Asmeninio albumo nuotr.

Rizikos kapitalo fondas „Open Circle Capital“ kartu su lietuviška technologijų įmone „Blue Bridge Baltic“ į Lietuvos startuolį „Teamgate“ investavo po 200 000 eurų. Gautą finansinę injekciją, kuri iš viso siekia 400 000 eurų, „Teamgatekomanda panaudos savo pardavimų ir santykių su klientais valdymo (angl. CRM) sistemos plėtrai užsienio rinkose.

Veikia JAV ir Vakarų Europoje

 

„Siekiame būti stipria tarptautine komanda ir esame pasiruošę plėtrai užsienio rinkose.“

M. Andrijauskas.

 

Bendrovės mažoms ir vidutinėms organizacijoms sukurtą įrankį sudaro įvairūs verslo valdymo sprendimai, supaprastinantys verslo valdymo kasdienybę. „Teamgate“ klientai, tokie kaip „Baltic Transline“, „Tesco Engineering“ ir kt., šį produktą dažniausiai giria dėl itin lengvai perprantamos vartotojo sąsajos ir išskirtinio aptarnavimo lygio.

Startuolis jau kurį laiką skirią didelį dėmesį užsienio rinkoms, ypač JAV ir Vakarų Europai: „Namų rinką stengiamės palaikyti labiau kokybės nei kiekybės atžvilgiu. Klientai Lietuvoje mus pasiekia dėl rekomendacijų, ir mus tai tenkina. Šiuo metu „Teamgate“ dirba 16 žmonių, tarp kurių ir komandos nariai, kurie nuolatos dirba nuotoliniu būdu JAV, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje bei Airijoje. Siekiame būti stipria tarptautine komanda ir esame pasiruošę plėtrai užsienio rinkose“, – sakė „Teamgate“ vadovas Marijus Andrijauskas.

M. Andrijauskas anksčiau pats praleido kelis metus JAV IT industrijoje, kur jis kartu su partneriais įsteigė dvi kompanijas, dirbančias su 3D animacija ir dizainu. Būtent tada jis atrado savo aistrą dizainui, debesų kompiuterijai ir dirbtiniam intelektui.

Dirbtinis intelektas – CRM sistemų ateitis

Teamgate“ pastaruoju metu vis daugiau kalba apie dirbtinį intelektą, mašininį mokymąsi, robotus ir šių technologijų panaudojimą savo sistemoje. Nors šias technologijas kol kas naudoja tik didžiausi rinkos dalyviai, lietuvių įmonė siekia sukurti naujos kartos CRM įrankį, padėsiantį supaprastinti naujų klientų paiešką mažo ir vidutinio dydžio verslams.

Iki šiol dėtos „Teamgate“ pastangos rinkai pasiūlyti visapusišką, lankstų ir lengvai perprantamą CRM įrankį jau buvo ne kartą įvertintos: „Teamgate“ pagal vartotojo sąsajos paprastumą net du metus iš eilės programinės įrangos tyrimų bendrovės „Gartner“ apdovanojimuose užėmė pirmąją vietą. Taip pat šiemet „Teamgate“ pirmą kartą pateko į naujausią „Gartner“ kvadrantą „FrontRunners“. „Mums tai yra didelis įvertinimas ir išskirtinumas“, – darbo vaisiais pasidžiaugė M. Andrijauskas. Tai įrodo, kad „Teamgate“ ekspertai puikiai supranta tokių įrankių prigijimo organizacijose niuansus.

Investuotojų pasitikėjimą „Teamgate“ gavo greitai

Pažintis su startuoliu prasidėjo nuo investuotojų dalinimosi patirtimi bei įžvalgomis, tuo tarpu „Teamgate“ komanda nuolat informuodavo fondo partnerius apie savo pasiekimus, verslo situaciją ir iššūkius. „Susipažinę artimiau, sprendimą dėl partnerystės priėmėme lengvai. Tai komanda, kuri yra stipriai pasiruošusi efektyviai plėtrai užsienio rinkose. Apskritai, verslo procesų valdymo perkėlimas į skaitmeninę erdvę yra neišvengiamas moderniame verslo pasaulyje, daugumoje verslo segmentų. Tad investavimas į patikimą, aiškią ilgalaikę vystymo ir plėtros strategiją turintį „Teamgate“, yra labai logiškas ir toliaregis fondo sprendimas“, – sprendimą investuoti pagrindė R. Tamošiūnas (nuotr. kairėje).

Open Circle Capital“ planuose šiemet – net 10 investicijų

Tai yra trečioji fondo investicija. Tikimasi, kad didelę patirtį sukaupusi „Temgate“ komanda, naujausia finansinė injekcija iš investuotojų ir fondo atstovų patirtis rinkoje leis CRM sistemos kūrėjams pasiekti naujas aukštumas.

Iki 2018-ųjų pabaigos „Open Circle Capital“ kartu su partneriais planuoja investuoti į dar 7 Lietuvos įmones, kurios sugebės patenkinti lūkesčius. R. Tamošiūnas teigė, kad „Teamgate“ yra puikus pavyzdys kitiems startuoliams: „Ši komanda turi ryškią viziją ir rodo daug žadančius rezultatus. Neabejojame, kad mūsų ir „Blue Bridge Baltic“ bendra investicija bei „Open Circle Capital“ partnerių patirtis padės „Teamgate“ padidinti savo produkto pardavimus.“

Ekspertai

Rokas Tamošiūnas

Rokas Tamošiūnas

Partneris / Rizikos kapitalo fondas „Open Circle Capital“

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.